UUS 6M SEERIA

UUS 6M (90-195hj) – OOTA ENAMAT

6M seeria 2020 traktorid trükis

6M seeria tehnilised andmed

Uus 6M mudelivalik pakub võimalust valida 10 erineva võimsusega mudeli hulgast omale sobivaim. Laias mudelivalikus on 4 erineva teljevahega saadaval neljasilindrilised või kuuesilindrilised 6M mudelid. Kuni 120 hj nimivõimsusega mudelid on kompaktsed, kuid tootlikud traktorid, mis on sobilikud laaduritöödeks, niitmiseks või söödavarumiseks. Suuremad mudelid on võimsamad, suudavad teha raskemaid põllutöid, tõsta raskemaid haakeseadmeid ning on heaks abimeheks ka transporditöödel. Põhiomadused on kogu mudeliseerial siiski sarnased.

Mugav, uuenenud kabiin

Sinu töökoht 6M traktori kabiinis peab olema mugav ning ergonoomiline kasutada. Uue kabiini loomisel on võetud kuulda tagasisidet tänastelt 6M kasutajatelt. Loodud on uus parempoolne juhtkonsool ja kompaktne CommandArmTM käetoekonsool, mis ühilduvad suurepäraselt nurgapostis paikneva infoekraaniga. Tulemuseks on uus tase kasutusmugavuses ja parem nähtavus tänu suurenenud klaasipinnale.

Ere ja kauakestev valgustus – vali sobiv valgustuspakett

Tehasest paigaldatud valgustuspaketid näitavad laia, ereda ja kontsentreeritud valgusvihu ümber sinu 6M traktori. Parima nähtavuse tagamiseks soovitame valida LED valgustuspaketi, mis kasutab vähem voolu, annab parima valgustuse ning on pikema elueaga.

Jõulised mootorid

6M seerial kasutatavate 4.5 l, 4-silindriliste ja 6.8 l, 6-silindriliste mootoritega on kogu traktoril vajaminev võimsus tagatud väiksema kütusekuluga. Mõlemad mootorid vastavad Stage V – viienda saastenormide etapi nõuetele. 6-silindrilisel mootoril on pikendatud hooldusvälp kuni 750 töötundi, kui kasutate John Deere Plus50 II mootoriõli.

6-silindrilise mootori suurem jõudlus on saavutatud HPCR (High Pressure Common Rail) tehnoloogia abil, kus surve on kuni 2500bari. PVS mootor 6155M, 6175M ja 6195M mudelitel on varustatud muutuva geomeetriaga turbolaaduriga (VGT), mis suurendab jõudlust ja efektiivsust kogu mootori jõudluskõvera ulatuses.

AutoQuad Plus

CommandQuad Plus                     PowrQuad Plus

Suurepärane efektiivsus ja jõud – käigukastide valik

John Deere töökindlate käigukastide valikus on kombineeritud kasutusmugavus ja efektiivsus, mis suudab toime tulla sinu 6M traktori võimsusega. 6090M – 6155M mudelitele on saadaval ka aeglustiga käigukasti versioon, mis võimaldab liikumiskiirust alates 72m/h ja seda 1000 mootoripöörde juures.

PowerQuad Plus käigukast võimaldab valida kolme erineva käikude arvu vahel: 16F/16R, 20F/20R ja 24F/24R. Kõik valikud pakuvad kiiret käiguvahetust koos liikumiskiiruse sünkroniseerimisega käigugrupi vahetamisel. Juhtimiseks on käigukang, millel on sidurinupp ning käiguvahetusnupud. SoftShift tehnoloogia tagab sujuva käiguvahetuse ka koormuse all.

AutoQuad Plus käigukastil on kõik PowerQuad käigukasti omadused, kuid lisatud on automaatne käiguvahetus käigugrupi piires. Saadaval on 20F/20R ja 24F/24R versioonid. Valikvarustuses olev EcoShift tagab kõrgematel transpordikiirustel (40 km/h) mootoripöörete langetamise vahemikku 1580-1680 p/min, mis vähendab kütusekulu kuni 23%.

CommandQuad Plus käigukast annab lisamugavuse käikude vahetamisel, kuna automaatrežiimis vahetatakse ka käigugruppe automaatselt.

Mugavus ja stabiilsus tänu täisraamile ning vedrustussüsteemidele

John Deere tuntud täisraamikontseptsioon on tugev selgroog kogu masinale, mis peab vastu suurtele koormustele ja löökidele, mis võivad masinale edasi kanduda ratastelt, rasketelt haakeseadmetelt või esilaadurilt. Et veelgi vähendada juhi väsimust ning ebamugavust, mida põhjustab soovimatu vibratsioon, saab 6M traktori varustada mehaanilise kabiinivedrustusega. Standardne esisild annab masinale suurepärase juhitavuse. Valikvarustusena on endiselt saadaval esisilla vedrustus (TLS).

Kütuseefektiivsus ja masina jõudlus – uuenenud hüdraulika

Lihtsasti nurgaposti näidikult juhitav surve- ja voolukompensatsiooniga (PFC) hüdrosüsteemi tootlikkus on kuni 114 l/min. Süsteemil on automaatne valmisoleku režiim, mida kasutatakse juhuks kui täit hüdraulikavõimsus ei ole tarvis. See suurendab kütuseefektiivsust, haakeseadme jõudlust ning roolimise tundlikkust. Töödeks, kus hüdraulikavõimsust tarvis ei ole on valikvarustusena saadaval ka väiksem survekompensatsiooniga (PC) 80 l/min hüdrosüsteem.

Saadaval on kuni neli mehaanilist või elektrilist hüdroväljavõtet, mille voolukiirust saab reguleerida nurgaposti näidikult. 

Tehnilised andmed

Vaata videot uue 6M seeria kohta!

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Marek Peensalu

Marek Peensalu

Traktorite tootejuht
Jüri esindus

+372 5307 7684
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Kristjan Reinhold

Kristjan Reinhold

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Rene Post

Rene Post

Müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455

E-post