6M SEERIA

6M (90-195hj) – OOTA ENAMAT

6M seeria 2020-2021 traktorid trükis ja 6M seeria tehnilised andmed

John Deere 6M mudelivalik pakub võimalust valida 10 erineva võimsusega mudeli hulgast omale sobivaim. Laias mudelivalikus on 4 erineva teljevahega saadaval neljasilindrilised või kuuesilindrilised 6M mudelid. Kuni 120 hj nimivõimsusega mudelid on kompaktsed, kuid tootlikud traktorid, mis on sobilikud laaduritöödeks, niitmiseks või söödavarumiseks. Suuremad mudelid on võimsamad, suudavad teha raskemaid põllutöid, tõsta raskemaid haakeseadmeid ning on heaks abimeheks ka transporditöödel. Põhiomadused on kogu mudeliseerial siiski sarnased.

Nüüd koos Autopowriga

AutoPowr on hüdromehaaniline käigukast, mis annab astmevaba ja pidevat energiat kiiruste vahemikus 50 miili/h ja 40 km/h. AutoPowr säilitab valitud kiiruse, reageerides muutuvale koormusele automaatselt.

MUDELID

6090M–6120M

Lühike teljevahe (2400 mm) ja kompaktsus võimaldab nende mudelitega töötada esilaaduriga ka kõige kitsamates kohtades. Oma klassi parim 4,7-tonnine kandevõime võimaldab probleemideta kasutada ka raskeid tööseadiseid.

6130M–6140M

Kompaktne ja võimas. Need mudelid on väga töökad, kuna on samaaegselt väledad ja võimsad.

6145M–6155M

Tänu suuremale teljevahele (2765 mm) pakuvad need mudelid väga kindlat ja mugavat sõitu erinevates kasutus- ja transpordiolukordades.

6175M–6195M

Kui oled jõudlust taga otsiv alltöövõtja või põllukultuuride kasvataja, meeldivad need masinad sulle kindlasti. Nende laiendatud teljevahe (2800 mm) ja suured rehvid kannavad kogu võimsuse edasi maapinnale maksimaalse tõhususega.

Mugav, uuenenud kabiin

Sinu töökoht 6M traktori kabiinis peab olema mugav ning ergonoomiline kasutada. Uue kabiini loomisel on võetud kuulda tagasisidet tänastelt 6M kasutajatelt. Loodud on uus parempoolne juhtkonsool ja kompaktne CommandArmTM käetoekonsool, mis ühilduvad suurepäraselt nurgapostis paikneva infoekraaniga. Tulemuseks on uus tase kasutusmugavuses ja parem nähtavus tänu suurenenud klaasipinnale.

Panoraamkatus

Kui sul on käsil tähtis ülesanne, peate olukorrast saama täieliku ülevaate. Uue kujundusega panoraamkatus võimaldab sul olla täpsem ja kiirem, olenemata esilaaduri ülesandest.

Ere ja kauakestev valgustus – vali sobiv valgustuspakett

Tehasest paigaldatud valgustuspaketid näitavad laia, ereda ja kontsentreeritud valgusvihu ümber sinu 6M traktori. Parima nähtavuse tagamiseks soovitame valida LED valgustuspaketi, mis kasutab vähem voolu, annab parima valgustuse ning on pikema elueaga.

Uus kompaktne CommandARM™

Paremad juhtseadised tähendavad paremat juhtimist: kasuta kõiki käigukasti funktsioone mugavalt, juhi AutoTrac, sea täpselt mootori kiirus ja juhi tagumist haakeseadist.

Uus parempoolne konsool

Konsoolil on olemas kõik vajalik põhitoiminguteks – see on ergonoomiline ja sellel on põhilised juhtseadised käeulatuses.

Enneolematu nimikoormus

Tänu maksimaalsele nimikoormusele 4,7 tonni ja tagumise haakeseadise tõstevõimele kuni 5,7 tonni, pole suured koormad ja suurimad tööseadised 6090M–6140M mudelite jaoks mingi probleem.

Parim manööverdusvõime

Isegi koos laaduri kinnitusraamidega ja külgeühendatud laaduriga on 6M lühikese raamiga traktorite mudeli pöörderaadius üllatavalt väike, vaid 4,35 m. See on ideaalne esilaaduriga töötamiseks isegi kõige kitsamates kohtades.

Jõulised mootorid

6M seerial kasutatavate 4.5 l, 4-silindriliste ja 6.8 l, 6-silindriliste mootoritega on kogu traktoril vajaminev võimsus tagatud väiksema kütusekuluga. Mõlemad mootorid vastavad Stage V – viienda saastenormide etapi nõuetele. 6-silindrilisel mootoril on pikendatud hooldusvälp kuni 750 töötundi, kui kasutate John Deere Plus50 II mootoriõli.

6-silindrilise mootori suurem jõudlus on saavutatud HPCR (High Pressure Common Rail) tehnoloogia abil, kus surve on kuni 2500bari. PVS mootor 6155M, 6175M ja 6195M mudelitel on varustatud muutuva geomeetriaga turbolaaduriga (VGT), mis suurendab jõudlust ja efektiivsust kogu mootori jõudluskõvera ulatuses.

Mugavus ja stabiilsus tänu täisraamile ning vedrustussüsteemidele

John Deere tuntud täisraamikontseptsioon on tugev selgroog kogu masinale, mis peab vastu suurtele koormustele ja löökidele, mis võivad masinale edasi kanduda ratastelt, rasketelt haakeseadmetelt või esilaadurilt. Et veelgi vähendada juhi väsimust ning ebamugavust, mida põhjustab soovimatu vibratsioon, saab 6M traktori varustada mehaanilise kabiinivedrustusega. Standardne esisild annab masinale suurepärase juhitavuse. Valikvarustusena on endiselt saadaval esisilla vedrustus (TLS).

Kütuseefektiivsus ja masina jõudlus – uuenenud hüdraulika

Lihtsasti nurgaposti näidikult juhitav surve- ja voolukompensatsiooniga (PFC) hüdrosüsteemi tootlikkus on kuni 114 l/min. Süsteemil on automaatne valmisoleku režiim, mida kasutatakse juhuks kui täit hüdraulikavõimsus ei ole tarvis. See suurendab kütuseefektiivsust, haakeseadme jõudlust ning roolimise tundlikkust. Töödeks, kus hüdraulikavõimsust tarvis ei ole on valikvarustusena saadaval ka väiksem survekompensatsiooniga (PC) 80 l/min hüdrosüsteem.

Saadaval on kuni neli mehaanilist või elektrilist hüdroväljavõtet, mille voolukiirust saab reguleerida nurgaposti näidikult. 

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Joonas Pürg

Joonas Pürg

Traktorite tootejuht
Jüri esindus

+372 5448 0979
E-post

 

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Raido Rätsep

Raido Rätsep

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Rene Post

Rene Post

Liikurhekseldite tootejuht, müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455
E-post