8R SEERIA TRAKTORID

8R SEERIA – TÕELISELT VÕIMAS PÕLLUTRAKTOR

8R seeria trükis ja 8R seeria tehnilised andmed

8-seeria jääb truuks oma tugevale pärandile ja esindab kõrgtehnoloogilist innovatsiooni põllumeeste nõutud täppispõllumajanduse jaoks: mitmekülgsed ja võimsad traktorid põllu- ja transporditööde jaoks, suur veojõud ja madalad ülalpidamiskulud.

Keskne rehvipumpamissüsteem

Õige rehvirõhk on äärmiselt oluline tegur traktori jõudluse ja mulla seisukorra säilitamise seisukohalt. Tänu uuele, täielikult integreeritud kesksele rehvipumpamissüsteemile kuuluvad kompromissid rehvirõhu osas minevikku. Pumbake täis ja tühjendage rehve kiiresti, mugavalt istmel istudes, muutke seadistusi vaid nupuvajutusega.

Ergonoomiline juhtimisliides CommandPRO

Uue CommandPRO juhthoova ja 11 ümberseadistatava nupuga on 8R-seeria traktorite võimsuse juhtimine hõlbus. See on juhtimisliides, mis aitab muuta tööpäevi veel mugavamaks ja produktiivsemaks.

Active Seat II

Uus Active Seat II kasutab kiiresti reageerivat vedrustustehnoloogiat, et isoleerida kuni 90% vertikaalliikumisest. Nautige ülimat sõidumugavust ka raskeimates oludes.

Puuteekraaniga raadio

6,5-tollise tipptehnoloogilise puuteekraaniga digitaalne raadio toetab Apple CarPlayd ja annab teile mitmesuguseid meelelahutusvõimalusi.

Põllumajandusele mõeldud mootor

Kapotil olev number näitab vaid mootori nimivõimsust. Kuid erinevalt paljudest teistest võimaldab John Deere mootor põllul kuni 40% pöördemomendi tõusu ja märkimisväärselt kuni 10% võimsustõusu. See maksimaalne võimsus on alati kõigis oludes saadaval. Kui tekivad äkilised lisakoormused ja mootori pöörded langevad veidi, jätkab pöördemoment tõusmist ja jääb püsivõimsusvahemikku. John Deere mootorid on ehitatud selliselt, et need toimiksid optimaalselt ka kõige raskemate põllutööde tegemisel. See iseloomustab ka kogu meie põllumasinate mudelivalikut. Efektiivsuse juhtimissüsteem võimaldab määrata liikumiskiiruse ja valib siis kütuse säästmiseks mootori optimaalse pöörlemiskiiruse lülitades automaatselt käike ja piirates gaasi rakendamist. Jõuülekannetena on saadaval käigukastid e23 ja AutoPowr.

MUDELID

8R-seeria

8R on loodud suurepäraselt põllul ja maanteel hakkama saama, pakkudes täisjõudlust ja esmaklassilist mugavust, olenemata millistes oludes töötate.

Tutvu 8R tootemudelitega deere.ee kodulehel.

8RT-seeria

8RT-seeria kahe roomikuga traktorid pakuvad parimat tõmbejõudu, väga tõhusat veojõu ülekannet ja laiu roomikuid. Määratud tasasele maale ja kuivadele sõmeratele muldadele.

Tutvu 8RT tootemudelitega deere.ee kodulehel.

8RX-seeria

Kui teie jaoks on tähtis vähene mulla häirimine, siis on 8RX just teie valik. See sobib ideaalselt keerulistele mäekallakutele ja mullatüüpidele. Peale selle saate kasu maksimaalsetest tööakendest.

Tutvu 8RX tootemudelitega deere.ee kodulehel.

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Joonas Pürg

Joonas Pürg

Traktorite tootejuht
Jüri esindus

+372 5448 0979
E-post

 

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Raido Rätsep

Raido Rätsep

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Rene Post

Rene Post

Liikurhekseldite tootejuht, müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455
E-post