8R SEERIA

8R SEERIA (316-368 HJ)

8R, 8RT ja 8RX seeria traktorite trükis

Veelgi tugevam ja targem. 8R ja 8RT seeria traktorite suurenenud võimsus, erakordne nutikus ning täiustatud mugavus tagavad maksimaalse efektiivsuse igal hetkel, nii päeval kui öösel. Istu rooli ja ole valmis enamaks. 8R-seeria traktor oma kuni 405 hobujõu ja intelligentse võimsusjuhtimisega sobib tõeliselt raskete tööde jaoks ning vastab su ootustele suure jõudluse, kasuliku tööaja ja madalate ülalpidamiskulude osas.

Suurem jõudlus suurtele põldudele

Selleks, et töö saaks tehtud väiksemate kulutustega, ei piisa üksnes võimsusest. Vajad ka nutikaid lahendusi.
8R-seeria traktorid on varustatud võimsate mootoriga, et tulla toime igasuguste raskete töödega . Kahe jadamisi turbolaaduriga 9–liitrine PowerTech PSX-mootor arendab kuni 370 hj ja koos intelligentse võimsusjuhtimisega maksimaalselt 420 hj. IPM intelligentne mootorijuhtimine annab transpordil ja jõuvõtuvõllitöödel juhi käsutusse 35 lisahobujõudu. EGR heitgaaside tagastus aitab vähendada lämmastikoksiidide hulka heitgaasides ja tahkete osakeste filtri ja diisli oksüdatsioonikatalüsaatori abil tagatakse puhtad heitgaasid vaid diislikütust kasutades, ilma lisavedelikke kasutamata.

8RT – rohkem haardumist suurteks tegudeks

Soised põllud, sügav muda ja järsud tõusud võivad osutuda väljakutseks isegi kõige võimsamatele ratastraktorile. Vajad roomiktraktorit. Uus 8RT seeria on lahendus. See annab suurema jõudluse ja mugavuse kui kunagi varem. Massiivne veermik suunab rohkem jõudu maapinnale, samas tagavad roomikud pinnase minimaalse tallamise. Sõidumugavus on  meie ainulaadse AirCushion õhkvedrustusega suurepärane ja tõelise erinevuse tagab astmevaba AutoPowr käigukast.

Valmistu elu parimaks sõidukogemuseks

Meie jaoks on juhi mugavus ja ergonoomika väga olulised, sest suurem mugavus tähendab vähem stressi ja väsimust, mis omakorda tõstab tootlikkust. Uus ruumikas CommandView III kabiin on uus tase omas klassis. Lamineeritud klaasid ja täiustatud summutusmatt kabiinipõrandal tagavad enneolematu, vaid 68 dB küündiva mürataseme. HCS Plus hüdropneumaatiline kabiinivedrustus kohandub muutuvate pinnasetingimustega ja ei vaja eraldi seadistamist transpordi- ja põllutööde tarbeks. Eksklusiivne John Deere’i aktiiviste tagab sujuva sõidu nii teedel kui ka põllul. Lisavarustusse kuuluv nahksisutus sisaldab nahaga kaetud rooliratast ja juhi- ning kaasreisija soojendusega istet. Katusesse on integreeritud suure jõudlusega kliimaseade, lisatud on parempoolse küljeakna kojamees. Hubase õhkkonna loomiseks on saadaval eraldi bassikõlariga helisüsteem.

Kõikide traktori põhifunktsioonide juhtimine käib uue disainiga neljanda põlvkonna CommandArm konsoolilt. Kogu informatsioon kuvatakse 7 või 10-tollisele puutetundlikule ekraanile. Autotrac automaatroolimissüsteem suudab roolida traktorit kuni 2 cm täpsusega RTK signaali kasutades, dokumenteerides kõik tehtud tööd. ITEC Pro põlluotsa automaatika teeb vajadusel põlluotsa pöörded automaatselt ja vähendab juhi koormust veelgi. JDLink telemeetriasüsteem aitab mobiilivõrgu vahendusel kodust või kontorist traktori parameetreid jälgida ja hinnata selle kasutamise efektiivsust. John Deere Remote Access kaugjuurdepääs võimaldab aga kontorilaua tagant vaadata traktori parameetreid reaalajas ja anda vajadusel masina operaatorile juhtnööre.

Saagu valgus!

Mõnikord pead töö valmis saamiseks töötama ka öötundidel. 8R seeria on nüüdsest saadaval eksklusiivsete LED-tuledega. Need  annavad kvaliteetset valget valgust, mis tagab parema nähtavuse ja kontrasti ning valguse ühtlasema jaotumise. Lisaks tarbivad need ka kuni 45% vähem voolu võrreldes ksenoonlaternatega, vähendades traktori elektrissüsteemi koormust. Kokku kuulub LED paketti 22 valgustit, mis valgustavad traktori ümbrust 360 kraadi ulatuses.

Loodud põllule ja karmile pinnasele

8R seeria traktorite sõltumatu vedrustus (ILS) koos mehaanilise esisillaveoga (MFWD) võimaldab suunata veelgi rohkem jõudu maapinnani nii põllul kui ka maanteel ning tänu vähenenud vajadusele lisaraskuse järele on pinnase kokkusurumine ja kütusekulu väiksem. Koos HCS Plus kabiinivedrustuse või aktiivistmega tagab see erakordse sõidumugavuse.

Aktiivrool  on kõige täiuslikum roolisüsteem. Olles põllul või maanteel, vähendab aktiivrool juhi koormust, korrigeerides traktori trajektoori ja muutes rooliülekande kiirust vastavalt vajadusele, vähendab märgatavalt vibratsiooni ning parandab juhi üldist mugavust.

Optimaalne käigukast

Kas soovid automaat- või manuaalkäigukasti? Valik on Sinu. 8R seeria pakub kolme valikut, kõigi kasutamisega saab suurepäraselt hakkama ka algaja juht.
16/4 Powershift on järeleproovitud ja vastupidav jätjestiklülitusega mehaaniline käigukast, millel 16 edasi- ja 4 tagasikäiku.
e23 Powershift on ainulaadne ja ökonoomne käigukastilahendus, millel on 23 edasi- ja 11 tagasikäiku. See kombineerib mehaanilise käigukasti hüved astmevaba käigukasti kasutuslihtsusega.
AutoPowr astmevaba käigukast võimaldab muuta kiirust sujuvalt vahemikus 0,05-50 km/h ilma sidurit kasutamata. Vali sobiv kiirus ja AutoPowr hoiab seda, reageerides muutuvatele koormustele automaatselt

Külluslik hüdraulikavõimsus

Kui palju hüdrojõudu on sul vaja ja millal? 8R seeria traktoritega on iga rakenduse jaoks õige seadistuse valimine lihtne ja täpne. Saadaval on kuni kaheksa hüdroväljavõtet, hüdrosüsteemi tootlikkus on kuni 321 l/min. Hüdraulikat saab hõlpsalt hallata puuteekraani kaudu ja juhtida mugavalt CommandArmil olevate juhtnuppude või joysticku abil. Maksimaalne väljavõetav kogus on kuni 90 l.

Suurem veojõud, väiksem pinnase tallamine

8R seeria ratastraktorid on varustatud kuni 900 mm laiuste ja 2,15 m diameetriga rehvidega (grupp 49), mis tagavad mudas ja teistes rasketes oludes väiksemate rehvidega võrreldes parema haardumise. Loomulikult tähendab see suuremat tootlikkust, pikemat tööiga ja väiksemat kütusekulu.

Vaata mida arvavad Eesti põllumehed John Deere 8R traktorite kasutamisest.

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Marek Peensalu

Marek Peensalu

Traktorite tootejuht
Jüri esindus

+372 5307 7684
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Kristjan Reinhold

Kristjan Reinhold

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Rene Post

Rene Post

Müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455

E-post