TEENUSED

PÕLLU- JA AIATEHNIKA HOOLDUS NING TEHNILINE TUGI

Hooldus- ja remonttööde hulka kuulub Ekspertülevaatus kõikidele John Deere-i masinatele: traktorid, kombainid, hekseldid, taimekaitsepritsid, kommunaaltraktorid, aiatehnika. Ekspertülevaatuse käigus vaatab hooldetehnik üle masina seisukorra (teeb diagnostika, masina põhisõlmede olukord, õlide-filtrite vahetus jne) ning teostab vajadusel masinale hoolduse. Kõik hoolduse käigus vahetatavad varuosad on originaalvaruosad, mis tagavad põllumajandustehnika laitmatu toimimise ja pika eluea.

Meie hooldemeeskond on saanud täieliku väljaõppe tehastes ja  hooldebussid on varustatud uusima tehnoloogia ning varustusega. Hooldebussi varustusse kuuluvad:

  •  õlivahetusseadmed, kompressor, generaator, sülearvuti vajaminevate diagnostika- ja varuosaprogrammidega ning diagnostikaseadmed.

Hooldemeeskonna eesmärk on kiire ja kvaliteetne teenindus, et garanteerida võimalikult minimaalne tööseisak. Täna teostame hooldust viies piirkonnas üle Eesti (Põhja-Eesti ja Läänemaa, Saaremaa ja Hiiumaa, Kesk- ning Edela-Eesti, Kirde-Eesti, Lõuna-Eesti). Remondi- ja hooldustöökojad asuvad Jüris, Türil ja Tartus, vaata täpsemalt asukohti ja meeskonna kontakte siit.

Lisaks teostame taimekaitsepritside tehnilist kontrolli, tutvu teenuse hinnakirjaga siin.

Uue traktori ostuga soovitame alati liituda FarmSight teenusepaketiga, selleks vali endale sobivaim, vaata lähemalt siit. Nii tagad oma põllumajandusettevõttele optimeeritud seadistustega keskkonnasäästliku traktori (Ultimate pakett ja Kütusegarantii programm), võimalusel kasutada asendusmasinat, masina kaughalduse ja tugikeskuse abi (RDA, JDLink), korraline ekspertülevaatus  jne.

Pildid on tehtud Töörööbikute saate võttepäeval 2019. aasta kevadel, piltide autor Tauno Pääslane, ERR.

Vaata hooldetehnik Cristo Karisoni ja hooldsujuht Jaanus Metsaotsa tööst ETV järelvaatamisest. Saade oli eetris 29.09.2019.