TEENUSED

PÕLLU- JA AIATEHNIKA HOOLDUS NING TEHNILINE TUGI

Hooldus- ja remonttööde hulka kuulub Ekspertülevaatus kõikidele John Deere-i masinatele: traktorid, kombainid, hekseldid, taimekaitsepritsid, kommunaaltraktorid, aiatehnika. Ekspertülevaatuse käigus vaatab hooldetehnik üle masina seisukorra (teeb diagnostika, masina põhisõlmede olukord, õlide-filtrite vahetus jne) ning teostab vajadusel masinale hoolduse. Kõik hoolduse käigus vahetatavad varuosad on originaalvaruosad, mis tagavad põllumajandustehnika laitmatu toimimise ja pika eluea.

Meie hooldemeeskond on saanud täieliku väljaõppe tehastes ja  hooldebussid on varustatud uusima tehnoloogia ning varustusega. Hooldebussi varustusse kuuluvad:

  •  õlivahetusseadmed, kompressor, generaator, sülearvuti vajaminevate diagnostika- ja varuosaprogrammidega ning diagnostikaseadmed.

Hooldemeeskonna eesmärk on kiire ja kvaliteetne teenindus, et garanteerida võimalikult minimaalne tööseisak. Täna teostame hooldust viies piirkonnas üle Eesti (Põhja-Eesti ja Läänemaa, Saaremaa ja Hiiumaa, Kesk- ning Edela-Eesti, Kirde-Eesti, Lõuna-Eesti). Remondi- ja hooldustöökojad asuvad Jüris, Türil ja Tartus, vaata täpsemalt asukohti ja meeskonna kontakte siit.

Wihuri OÜ remondi- ja hooldusteenuste hinnakirjaga saad tutvuda siin.

Lisaks teostame taimekaitsepritside tehnilist kontrolli, tutvu teenuse hinnakirjaga siin.

Tutvu Wihuri OÜ müügi üldtingimustega siin. Remondi- ja hooldusteenuste tingimuste faili leiad tutvumiseks siitKui oled uuendatud tingimustega tutvunud ja nendega nõus, siis palun kliki kõrvalasuval vormil ja kinnita oma nõusolekut.