Wihuri Agri

Wihuri Agri

Wihuri OÜ, esindusnimega Wihuri Agri on John Deere’i põllumajandus-, kommunaal-, golfi ja aiatehnika ametlik esindaja Eestis. Müüme tehnikat ja varuosi, pakume järelteenindust ning nõustame kliente täppispõllundustehnoloogia kasutamisel.

Lisaks esindame Eestis Kramer põllumajanduslikke laadureid, Bergmann haakeseadmeid, SIP heinatehnikat, Samson ja Holmer lägatehnikat ja mitmeid muid põllutehnika tooteid.

Kõik mittepõllumajanduslikud tootegrupid leiad Wihuri Tehnika kodulehelt. Wihuri Tehnika nime alt esindame Hunter garaažiseadmeid, Wille keskkonnahooldusmasinaid, Eberspächer soojendus- ja jahutusseadmeid, John Deere Power Systems tooteid, John Deere mootoriga tööstuslikke generaatoreid, SPX marine tooteid, TATRA veokeid ja Farmi Forest metsatehnikat.

Wihuri esindused asuvad 3 asukohas Eestis:
Türil, Tartu ja Jüris.

*******

Tutvu Wihuri OÜ müügi üldtingimustega siin. Remondi- ja hooldusteenuste tingimuste faili leiad tutvumiseks siit.

Kui oled uuendatud tingimustega tutvunud ja nendega nõus, siis palun kliki kõrvalasuval vormil ja kinnita oma nõusolekut.

 *******

Alates 18.11.2022 omab Wihuri OÜ kvaliteedijuhtimise sertfikaati ISO 9001:2015.

Wihuri OÜ kuulub Soome rahvusvahelisse tööstus- ja kaubanduskontserni Wihuri OY. Wihuri neli äriüksust on pakendamine, tehnikakaubandus, Wihuri OY Aarnio ja Wihuri Aviation. Wihuri grupi käive on umbes 1,9 miljardit eurot ja kontsernis töötab 5200 töötajat.

Oleme avatud tööpäeviti 8.00-17.00.

Saada meile kiri

7 + 1 =

 Wihuri OÜ on registreeritud:

Tehnika 9, Türi 72213, Järvamaa

Üldtelefon +372 5887 7919

E-kiri info@wihuriagri.com
E-arved: wihuri@e-arvetekeskus.eu 

Registrikood 14866275
KMKR nr EE102238673