Finantseerimine

John Deere Financial

Wihuri Agri pakub võimalust soetada uus John Deere’i põllumajandustehnika koostöös John Deere Financial tehasefinantseeringu või Eesti liisingfirmadega.

John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Finantseeringu taotlemiseks tuleb esitada oma ettevõtte värske bilanss ja kasumiaruanne, mille alusel koostame pakkumise põllumajandustehnika finantseerimislahendusele.

John Deere Financial intressipakkumised 2020:

 

John Deere’i traktoritele, kui on sõlmitud FarmSight leping kuni 31. oktoober 2020.

  • periood 3 aastat – intress alates 1,49% + 3 kuu EURIBOR (jääk 50%)
  • periood 5 aastat – intress alates 1,69% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)

John Deere’i traktoritele ilma FarmSight lepinguta kuni 31. oktoober 2020.

  • periood 5 aastat – intress alates 1,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)

John Deere’i ruloonpressidele ja järelveetavatele taimekaitsepritsidele kuni 31. oktoober 2020.

  • periood 5 aastat – intress alates 1,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)

John Deere’i kombainidele, hekselditele ja iseliikuvatele pritsidele kuni 31. oktoober 2020.

  • periood 5 aastat – fikseeritud intress 0,99% (jääk 0%)
  • periood 5 aastat – fikseeritud intress 1,49% (jääk kuni 30%)

 

John Deere’i kommunaal- ja väiketraktoritele, golfimasinatele ning Gator sõidukitele kuni 31. oktoober 2020.

  • periood 3 aastat – intress alates 1,29% + 3 kuu EURIBOR  (jääk 0%)
  • periood 5 aastat – intress alates 1,99% + 3 kuu EURIBOR  (jääk kuni 30%)

NB! Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Lisaküsimuste korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga.

Simo Soop / Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117/ simo.soop@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa ja Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Viljandimaa ja Jõgevamaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna /  Tartumaa ja Ida-Virumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com