9R SEERIA TRAKTORID

Katate rohkem hektareid. Suurem töökindlus. Ja suurem mugavus: John Deere’i 9-seeria XXL suured traktorid pakuvad ülisuurt võimsust tänu uuele motoorikonstruktsioonile ja täiustatud kütusesäästlikkusele. Vaikne ja rafineeritud, intuitiivseid puuteekraani menüüsid saab hõlpsalt kohandada, et need vastaksid iga operaatori individuaalsetele vajadustele.

Esmaklassiline mugavus: ruumikas, uus kabiin

Uus kabiin on suurepärane koht, kus alustada pikka päeva põllul. Ruumikas. Vaikne. Hea varustusega. Audiosüsteem pakub uuel tasemel helikvaliteeti 6 kõlari ja võimsa bassikõlari abil. Active Seat II oma ülitundliku elektrilise vedrustusega isoleerib 90% vertikaalsest liikumisest, pakkudes ülimalt sujuvat sõitu, sellal kui juht saab nautida sisseehitatud massaažifunktsiooni.

Ühe klõpsuga alustamine AutoSetup’i abil

Seadistage oma tööd juba ette John Deere’i Operations Center’is, kasutades AutoSetup’i, ning saatke need juhtmevabalt 9-seeria traktoritesse. Enam ei teki viivitusi. Enam ei teki vigu. Alustamiseks piisab ühest klõpsust.

Kohandage info- ja meelelahutussüsteemi

Ühendage kõik oma mobiiliseadmed Bluetooth’i kaudu. Kuulake raadiot, voogesitage oma lemmikmuusikat või taskuhäälinguid ning helistage ohutult vabakäeseadme abil, eemaldamata pilku põhijuhtimisseadmetelt.

MUDELID

9R-seeria

Võimas, mitmekülgne masin. See võimas multitalent pakub laia mootorite valikut, väljundvõimsusega kuni 691 hj. Täiesti uus 13,6 l John Deere PowerTech mootor tagab suurema töökindluse ja kütusetõhususe.

9RT-seeria

Kui soovite suurt vertikaalset tõmbejõudu, on 9RT parim valik. AirCushion verdustussüsteem isoleerib kogu esiraami ebatasase maastiku konarustest, võimaldades igal roomikul sõltumatult töötada.

9RX-seeria

9RX-il on rohkem võimsust ja tänu uutele lisaraskuste võimalusele on sellel ka täiendav tõmbejõud. Selle jäljepindala on kuni 119% suurem kui ratastel ja 42% suurem kui topeltroomikutel.

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Joonas Pürg

Joonas Pürg

Traktorite tootejuht
Jüri esindus

+372 5448 0979
E-post

 

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Raido Rätsep

Raido Rätsep

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Rene Post

Rene Post

Liikurhekseldite tootejuht, müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455
E-post