VAALUTEISALDID

SIP VAALUTEISALDID – TAGAVAD KVALITEETSE SÖÖDA

Lisainfot vaaluteisalditest loe SIP kodulehel või trükisest lk 100-114.

Uuenduslikud vaaluteisaldid on vaalutustehnoloogia järgmine samm. Patenditud ja paindlik kogurseade, rootorikiirendi ja konveierilint võimaldab saada õhulised ja ühtlaselt jaotatud vaalud. Koguritehnoloogia väldib õrnade lehtede kadu ning mulla, liiva ja kivide vaaludesse sattumist, tagades kvaliteetse sööda.

Paindlik nukkvõllita kogur

Nukkvõllita kogurseade on äärmiselt paindlik ning kohanduv, kuna järgib maapinda mööda kõverjoont. Vedrupiid on kaardus sõidusuunale vastupidiselt ning seetõttu veetakse neid järel, nii tõstetakse sööt maapinnalt üles ettevaatlikult ja kiirelt, vältides selle saastumist.

Väiksem lehekadu

Kogurseade, millel on väiksema läbimõõduga rootor, tagab sujuva söödavoolu ilma turbulentsita ning sööt ei kogune vaaluti ette. See väldib lehekadu ning säilitab söödas olevad toitained.

Hüdropneumaatiline vedrustus

Hüdropneumaatiline vedrustus tagab suurepärase reageerivuse ja ühtlase surve maapinnale. Masin kohandub maapinnaga hõlpsalt ja tõhusalt igasugusel maastikul.

Vabalt pöörlevad tallad

Vaalutamise ajal on oluline kaitsta murukamarat. Pöörlevad tallad, mis on paigutatud kogurseadme lähedale, tagavad hea reageerivuse ning suurepärase pinnaga kohandumise, vähendades koguri kulumist. Muld ei jää taldade külge kinni, kuna need pöörlevad vabalt.

Vedrupiide kadumiskaitse

Vedrupiide kadumiskaitse süsteem koosneb praoga plastelemendist ja metallklambrist. Iga kaitsesegmendi külge on korraga kinnitatud kuus vedrupiid, mistõttu piide hooldamine käib kiirelt ja lihtsalt. Kui pii murdub, püsib see paigal.

AIR 250 F ALP, AIR 300 F ALP

Eesmised vaaluteisaldid tõstavad sööda maapinnalt üles ning paigutavad külgvaalu. Vaalutamise ajal ei sõida traktorirattad söödast üle. Raskuskese on traktorile väga lähedal ning tänu masina kergusele püsib see kallakutel töötades stabiilsem.

Koguri AIR F ALP tehnoloogia tagab kvaliteetse sööda ka järsul maastikul. Tänu ainulaadsele kogursüsteemile tähendab investeering sellesse vaalutisse puhast, suurema toiteväärtusega sööta, mis omakorda annab tulemuseks suurema piima- ja lihatoodangu. Kerge, ohutu ja tõhus kogumissüsteem on ideaalne lahendus järsul maastikul vaalutamiseks.

AIR 300 F, AIR 350 F

Eesmised vaaluteisaldid tõstavad sööda maapinnalt üles ning paigutavad külgvaalu. Vaalutamise ajal ei sõida traktorirattad söödast üle. Paindlik kogurseade tagab tõhusa vaalutuse ning maapinnaga kohandumise.

Koguri AIR F tehnoloogia tagab sööda kvaliteedi. Tänu ainulaadsele kogursüsteemile tähendab investeering sellesse vaalutisse puhast, suurema toiteväärtusega sööta. See masin on suurepärane lahendus lutserni ning igat tüüpi rohumaade, samuti põhu- ja viljajääkide vaalutamiseks.

AIR 500 T

Paindliku kogurseadmega järelveetav vaaluteisaldi väldib mulla ja kivide sööda sisse sattumist, tagades nii väga kvaliteetse sööda. Tööasendis nihutatakse vaaluti traktorirataste liikumistee kõrvale, nii ei sõida traktor lõigatud söödal.

Vaaluteisaldi AIR 500 T tagab kvaliteetse sööda. Tänu ainulaadsele kogursüsteemile tähendab investeering sellesse vaalutisse puhast, suurema toiteväärtusega sööta. Lutserni puhul väldib see lehekadu, mistõttu sööda valgusisaldus põllumaa hektari kohta on suurem.

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Janno Broberg

Janno Broberg

Materjalikäitlusseadmete tootejuht
Jüri esindus

+372 5379 9035
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Rene Post

Rene Post

Liikurhekseldite tootejuht, müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455
E-post

Raido Rätsep

Raido Rätsep

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post