7R SEERIA TRAKTORID

7R SEERIA (250-330 HJ) – OOTA ENAMAT!

7R seeria trükis ja 7R seeria tehnilised andmed

See kõik sai alguse Teist ja iga väiksema detaili tähtsustamisest. Uus 7R seeria on välja kasvanud tänapäevase põllumajanduse tulevikku vormivate inimeste vajadusest ja ambitsioonidest. See on sellistele inimestele nagu Teie. Uue põlvkonna 7R-i väljatöötamisel on olnud alati esiplaanil üks ja sama. Kvaliteet.

Sõidurõõm

Tänu väikesele kogumassile ja suurele võimsusele on 7R erakordse võimsustihedusega. See võimekas traktor kiirendab teie vedusid ja aitab teie  ettevõttel edasi liikuda. Juhimugavust täiendab Active Command roolisüsteem, mis vähendab vaeva põlluotsapööretel ja kindlustab transporditöödel erakordse juhitavuse. See adaptiivne roolivõimendi tagab kerge ja kiire roolikeeramise väikestel kiirustel ning raskema roolimise suurematel kiirustel. Samas suudab süsteem tänu güroskoobi kasutusele tuvastada traktori lengerduse maanteetetranspordil ja kompenseerib seeläbi sõidumugavust. Kabiinivedrustus võimaldab juhil parandada  tootlikkust ning vähendada väsimust. Olenemata tegevusest, mis parasjagu pooleli.

Väiksem jõukadu – suurem tõmbejõud

Kas olete teadlik kui palju teie traktori hobujõududest jõuab maapinnale? John Deere 7R seeria jõuülekannete võimsuskadu on erakordselt väike. e23 ülekannet käitatakse täismehaaniliselt ja sujuvalt reguleeritav AutoPowr ülekanne paistab silma sellepoolest, et väga suur osa sellest toimub mehaaniliselt. Nii ongi saavutatud 95% võimsustihedus, mis on parim oma konkurentide seas.

Ergonoomiline juhtimisliides CommandPRO

Uue CommandPRO juhthoova ja 11 ümberseadistatava nupuga on 7R-seeria traktorite võimsuse juhtimine lihtne. See on juhtimisliides, mis aitab muuta tööpäevad veelgi mugavamaks ja produktiivsemaks.

Active Seat II

Uus Active Seat II kasutab kiiresti reageerivat vedrustustehnoloogiat, et isoleerida kuni 90% vertikaalliikumisest. Nautige ülimat sõidumugavust ka raskeimates oludes.

Uued täppis-AG lahendused

Meie uus StarFire 6000 integreeritud vastuvõtja saavutab signaali täieliku täpsuse kiiremini kui kunagi varem, on tehases kalibreeritud ja varustatud vargust ennetavate funktsioonidega. Uued täppis-AG lahendused algavad vastuvõtjaga StarFire 6000.

Puuteekraaniga raadio

6,5-tollise tipptehnoloogilise puuteekraaniga digitaalne raadio toetab Apple CarPlayd ja annab teile mitmesuguseid meelelahutusvõimalusi.

7R-seeria

7-seeria traktorid John Deere’ilt: tänu väiksele kogumassile ja suurele võimsusele on 7R-seeria erakordse võimsustihedusega. See võimekas traktor kiirendab teie vedusid ja aitab teie ettevõttel edasi liikuda.

MUDELID

Tutvu finantseerimisvõimalustega siin

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Joonas Pürg

Joonas Pürg

Traktorite tootejuht
Jüri esindus

+372 5448 0979
E-post

 

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Raido Rätsep

Raido Rätsep

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Rene Post

Rene Post

Liikurhekseldite tootejuht, müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455
E-post