700PF SEERIA HEEDRID

700PF SEERIA HEEDRID

700PF kombaini heeder aktiivse etteandega. Rihmad tagavad põllukultuuri aktiivse edastamise kaksikteole ja tagavad materjali ühtlase pealevoolu, et kombainiga saaks maksimumvõimsusel töötada.

Ideaalne rasketeks tingimusteks

Rasketes tingimustes, näiteks lamandunud vilja, herneste või rohuseemnete puhul ennetab see materjali kogunemist heedri esiossa. 1000 mm kaugus vikati ja kaksikteo vahel vähendab kadusid veelgi, sest hasplit saab purustuskadude vältimiseks seada kõrgemale.

Sujuv viljavool

Rihmad on raami integreeritud, mis võimaldab põllukultuuri etteandmist teo teljest madalamalt, kust teo keerdlabad need hõlpsasti kaasa haaravad ja liigutavad kaldtransportööri suunas. Suur 760 mm tigu aitab lisaks tuua kuni 20% rohkem materjali kaldtransportööri ja see töötab hästi lühema materjaliga, nagu linnaseoder. 
Rapsi jaoks saab hüdraulilise käsipumbaga teo kõrgust tõsta, et tekitada põllukultuuri jaoks rohkem ruumi. Ühtlane vilja vool vähendab ka kimpude moodustumisest põhjustatud jõuülekande koormamist, mille tulemusena detailid kuluvad vähem ja töökindlus on suurem.

Põllukultuuride vahetamine 3 minutiga

Paigaldage lihtsalt külgvikatid, tõstke tigu üles ja oletegi valmis saaki koristama. Lihtne paigaldus ilma tööriistadeta. Ilma ülaosas olevate elektriseadete, hüdraulika ega raske mootorita on vibratsiooni hulk väiksem, mis vähendab kadusid veelgi.

Isepingulduvad rihmasektsioonid tõusevad hõlpsaks juurdepääsuks üles. Roostevabast terasest katted on samuti tihendatud, et mitte lasta mustust ega kive rihma alt sisse. Masinat saab mullast puhastada lindi sektsioonis olevate sahtlitega hooaja lõpus või kui rapsilt liigutakse üle väikseteralise vilja koristamisele. 

Tootemudelid

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Marten Musta

Marten Musta

Saagikoristusmasinate ja taimekaitsepritside tootejuht
Tartu esindus

+372 512 2664
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Rene Post

Rene Post

Liikurhekseldite tootejuht, müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455
E-post

Raido Rätsep

Raido Rätsep

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post