R4140i

ISELIIKUV TAIMEKAITSEPRITS R4140i

R4140i trükis ja R4140i tehnilised andmed

Suure tootlikkusega R4140i iseliikuval taimekaitsepritsil on 4000L lahusepaak ja PowrSpray lahusesüsteem. TerrainControl Pro ja TerrainCommand Pro tagavad täieliku täpsuse poomi juhtimisel. Sujuvaks sõiduks põllul ja maanteel on pritsil Xtraflex individuaalne rattavedrustus ning hüdrauliline rööpmelaiuse reguleerimine erinevatele sõiduradadele.

ExactApply™

ExactApply™ on suur samm edasi pihustite juhtimissüsteemides, alates lihtsast sektsioonide juhtimisest kuni üksikute pihustite juhtimiseni, millel on väga täpne rakendumine. Kabiinisisene pihustite juhtimine käsitsi või automaatse A, B või A+B lülitusega säästab palju aega  ja tagab rakenduse maksimaalse mitmekülgsuse. Hoidke pritsimiskogust ja rõhku enneolematute pritsimiskiiruste juures, vähendades samal ajal katvust ja sisendkulusid.

Seoses pritsimiskoguse kompenseerimisega pöördel, mõõdab ExactApply™ automaatselt kogu poomi kiirust, et saada konkreetses piirkonnas õige kasutuskogus.

MUGAV KABIIN

Keskse paigutusega kabiin tagab mugava ja stressivaba sõidu, säilitab Teie produktiivsuse ja keskendumisvõime. XtraFlex vedrustus ja õhkiste hoiab masina operaatori maapinna ebatasadustest hoolimata paigal. Survestatud kabiin kaitseb Teid tolmu, aerosoolide ja aurude eest* samal ajal kui võimas õhu filtreerimine aitab Teil tervislikult hingata. Kabiinist avaneb ka suurepärane takistusteta vaade poomidele ja esiratastele, mille tulemusena saab operaator rahulikult teel püsida.

*MÄRKUS. Kehtib 4. kategooria nõuetele vastatava valiku korral. Standard kabiin on tihendatud ning on kasutusel aktiivsöe filtrid.

CommandCenter™

4600 CommandCenter™ ekraan annab kogu asjakohase teabe masina kohta, mis on kuvatud kergesti loetaval ja loogilisel viisil. Uuendatud CommandARM konsool ja multifunktsionaalne juhtkang. Juhtkang võimaldab muuta sõidukiirust ja suunda ning vajadusel ka seisupiduri aktiveerida. CommandARM konsoolilt ja juhtkangilt on võimalik ka muuta masina funtksioone käepäraste nuppude abil.

TerrainControl Pro

TerrainCommand Pro

TerrainControl™ Pro ja TerrainCommand™ Pro

TerrainControl Pro, TerrainCommand Pro ja aktiivne keskraami juhtimissüsteem täiendavad taimekaitsepritside R4140i ja R4150i poomi mehaanilist stabiilust. Nüüd saate täisautomaatse poomi kõrguse ja kalde juhtimise kõige kindlamal ja täpsemal pritsimisplatvormil. Ei mingeid möödalaskmisi ega triivimist, vaid pidev automaatne katvus. TerrainControl Pro ja TerrainCommand Pro abil on poom optimaalse katvuse tagamiseks alati seal, kus on vaja. Sihipäraselt konstrueeritud hübriidrežiimi andurid jälgivad samaaegselt nii mulda kui ka põllukultuure, õppides ära saagi kõrguse, et vältida poomi allalangemist kohtades, kus kultuur on lamandunud. Aktiivne keskraami juhtimine välistab soovimatu liikumise ja hoiab ära poomi kaldumise pöörde ajal.

XtraFlex RATTAVEDRUSTUS

Pneumaatiliselt isetasanduval XtraFlex sõltumatul rattavedrustusel on 200 mm vertikaalne käik sujuvaks sõiduks, sõltumata tingimustest.

Kui masin töötab, täidab pardakompressor õhkpadjad automaatselt optimaalsele sõidukõrgusele, et tagada täielik sõidumugavus.

Automaatse õhkvedrustuse seadistuse eelised:

  • XtraFlex vedru tüüpi õhkvedrustustuse tasandamissüsteem reguleerib rõhku automaatselt põllu ja tee optimaalseks jõudluseks.
  • XtraFlex süsteem põhineb individuaalsel vedrustusel, ehk igale rattale on eraldi süsteem, mis tagab optimaalse kontakti maapinnaga, piisava veojõu ja mugava sõidu.
  • XtraFlex individuaalne õhkvedrustus on turul ainulaadne.

KIIRE TÄITMINE JA ÕHKLOPUTUS

Kabiinist või opereerimispuldilt on kiire täitmine, pihutamise täpsus, võimas lahuse segamine ja tõhus loputamine nupuvajutuse kaugusel SolutionCommand tabloolt.

PowrSpray võimaldab Teil täita kuni 5000 L vähem kui 5 minutiga ning ühtlasi omada piisavalt aega ja puhast vett, mida läheb tarvis kemikaalide lisamiseks ja mahutite loputamiseks. Sisestage SolutionCommand tablool vajalik veekogus ja vajutage Start nupule. Spetsiaalne täitepump hakkab koheselt täitma paaki kuni 1200 L/min. Kui Teil on tarvis lisada kemikaale, siis aktiveerige ActivePause süsteem, mis peatab lauhusepaagi täitmise, et anda Teile vajalik aeg kemikaalide lisamiseks. Samal ajal on tagatud Teile puhta vee kättesaadavus, mida on tarvis kemikaalimahutite ja mõõteseadmete loputamiseks. Kui olete taimekaitsevahendite lisamise lõpetanud, saate lahusepaagi kiiresti lõpuni täita kiirusega 1200 L/min. Kahekontuuriline PowrSpray süsteem võimaldab Teil täita puhta vee mahutit igal ajal täitmisprotsessi käigus, mis kõrvaldab suure ajakaotuse ning viib Teid kiiremini põllule.

Loputamine ja lahjendamine on väga lihtne R4140i ja R4150i taimekaitsepritsidega. AirRinse loputussüsteem on kabiinis olles vaid ühe nupuvajutuse kaugusel. Automaatne rõhu all olev õhupuhastus toimub kahes etapis. Esmalt puhastab suruõhk järelejäänud vedeliku torudest lahusepaaki ning teisalt surutakse jääkvedelik pihustusliinidest läbi düüside välja.

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Marten Musta

Marten Musta

Saagikoristusmasinate ja taimekaitsepritside tootejuht
Tartu esindus

+372 512 2664
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Rene Post

Rene Post

Liikurhekseldite tootejuht, müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455
E-post

Raido Rätsep

Raido Rätsep

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post