9000 seeria

9000 seeria hekseldid tõstsid lati saagikoristamisel veelgi kõrgemale. Tõeline edulugu alates esimesest päevast. Korralik silo kvaliteet, analüüsitud ja dokumenteeritud põllud. Need on vaid osa 9000 seeriast. Lisades robustse maisimuljuri ja koletisliku võimsusega mootori suudame pakkuda seninägematut tippjõudlust.

HARVESTMOTION

Tipptasemel mootor koos ideaalse karakteristikaga, madalad pöörded ja madal kütusekulu. Kõik see on sünkroniseeritud selliselt, et tekiks ideaalne materjalivoog masinas. See on tippefektiivsus.

Mootor on paigutatud pikisuunas ja seetõttu on mõlema mootori jahutus väga efektiivne, tagades minimaalse jõukao jahutusele kuluvaks energiaks. Samas võimaldab selline disain head ligipääsu ja hooldatavust.

TIPPTASE ARENES VEELGI

Mootor on masina süda. See on tõde mis kehtib eriti 9000 seeriast rääkides. Samas on see enamat kui lihtsalt mootor. 9700, 9800- ja 9900 hekseldid on varustatud 24,2 l töömahuga LIEBHERR mootoriga, mis suudab arendada pingutusteta 970 hj. 9600 mudel on varustatud 13,5 l John Deere mootoriga, mis arendab kuni 625 hj. Tänu pikiasetusele on jahutusele kuluva energia kulu väiksem ja seetõttu ka kütusekulu madalam. Kogu jõud on Teie käsutuses.

SUURENDATUD EFEKTIIVSUS

Iga komponent 9000 seerias on disainitud saavutamaks suuremat efektiivsust. Materjalivoogu puudutavate liikuvosade rihmad on kuni 9 kiiluga, mis tähendab, et vajalik jõud on saadaval alati ja komponendid on selleks valmis. Kogu kütusekulu sääst on saavutatud peamiselt tänu sellele, et mootori maksimaalne pöörlemiskiirus on 1800 p/min.

Lisaks on optimeeritud heedri ajamit ja tehtud tugevamaks laagreid ning teisi ülekande komponente. Kõik selleks, et oleks saavutatud tipptasemel vastupidavus. Samuti heedrite kinnitused ja kogu lõikeorgani põhiraam tehtud tugevamaks, et masina elutsükkel oleks pikk ja muretu.

PRO STREAM

Sirgjooneline ja lihtne disain võimaldab efektiivse materjali liikumise kõikides tingimustes. Tänu suurele söötevaltside avanemisvõimele on lõikekvaliteet parim ka siis, kui saagikus on suur. John Deere Dura Drum lõiketrummel on suure inertsiga ja tänu läbimõeldud nugade paigutusele tagab see parima lõikekvaliteedi. Sellele aitab kaasa nugade teritamine trumli reverseerimise põhimõttel. Nii kulub teritamisele vähem energiat ja terade eluiga on pikem. Samas on lõiketrummel ehitatud selliselt, et kui võõtkeha peaks trumlisse sattuma võimaldab trumli disain liikuda teral oma pesasse nii, et masina kahjustused jäävad minimaalseks. Patendeeritud kiirpeatamissüsteem suudab aga söötevaltsid peatada 85 millisekundi jooksul nii, et oht võõrkehade sattumisel trumlisse on minimaalne. Kõik komponendid alates materjali söötmisest kuni väljalaadimise toru otsani on mõeldud kasutamiseks karmides tingimustes. Lisaks on need valmistatud materjalist, mis tagab väikese hõõrdumise ja tänu sellele on masina kütusekulu väiksem kui 0,5 l tonni kohta maisisilo koristamisel mistahes hekslipikkuse juures (PROFI ajakiri 2/2016)

KVALITEETNE SILO

Ei ole vahet, kas koristate rohusilo, viljasilo või maisi. Kvaliteet on ikka parim. Tänu unikaalsele trumli disainile on hekslipikkuse vahemik väga suur. Tavalisest pikema heksli tegemiseks on võimalik masinaga tööd teha kasutades ka vaid ½ saadaolevaid nuge trumlil. Spetsiaalselt 9000 seeria jaoks valmistatud X- Stream maisimuljur on mõeldud tootlikkusele kuni 500 t/h.

Lisaks on selle eemaldamine masinast tehtud väga hõlpsaks, et ka teenusepakkujad saaksid kiirelt ümber kohanduda oma kliendi soovidele vastavalt.

Vaata trükisest mismoodi aitab kvaliteetse silo tootmisele kaasa John Deere hekseldi muljumistehnika ja täppispõllumajanduse lisaseadmed.

TÄIUSLIK PIDAMINE

John Deere silokombainid toovad teieni hea pidamise rasketes põllutingimustes ja pakuvad samas ka kvaliteetset sõidumugavust, kui teete transporti. Seda kõike tänu Prodrive käigukastile, mis suudab juhtida jõudu just sellesse rattasse, millel enam pidamist.

Samuti aitavad mugavusele ja väiksemale pinnasurvele kaasa suure 215 cm diameetriga 900 mm laiused rehvid. Samuti on masina kliirens 50 cm, mis on kõrgeim turul.

MUGAV KABIIN

Siin on vaikne. Sa saad rahulikult tööd teha ja keskenduda. Sinu käsutuses on kõik mugavused ja kõrgtasemel tööriistad, et veeta põllul pikad päevad olles samal ajal produktiivne ja lihtsalt naeratada. 9000 seeria kabiinid on suure klaasipinnaga, mis tagab hea vaatevälja ja vähendab pimenurkasi.

Samuti on juhtelemendid paigutatud ergonoomiliselt, et pika päeva kestel ei tekiks pingeid lihastes.

KULUOSADE GARANTII

Duraline on meie tõeline eelis konkurentide ees. Vaadates 10 aasta pikkust kogemust ja teadmistepagasit garanteerime, et Sinu tellitud Duraline kuluosad kestavad vähemalt 3000 töötundi või 5 aastat.

Vaata siit tabelist lähemalt millistele kuluosadele garantii kehtib.

KIIRE JA VEATU

Automaatroolimine on oluline kui koristate pikkadel päevadel. Seda täiustab veelgi Active Fill Control automaatne treileritäitmissüsteem. See nõuab teilt kõigest 6000 nupuvajutust päevas vähem ja võimaldab Teil püsida värske ka tööpäeva lõputundidel.

MUDEL MOOTOR VÕIMSUS KANALI LAIUS
9600 John Deere 13,5 l 625 hj 850 mm
9700 Liebherr 24,24 l 770 hj 850 mm
9800 Liebherr 24,24 l 870 hj 850 mm
9900 Liebherr 24,24 l 970 hj 850 mm

 

ÜLETAMATU TOOTLIKKUSEGA HEEDRID

Liikurhekseldi tootlikkus ja töö kvaliteet algab heedrist. Sellepärast paigaldamegi 9000 seeria hekseldile vaid parimaid heedreid, mis on disainitud suure läbilaske ja efektiivsuse tarvis.

Tänu ise tsentreeruvatele lukustuspunktidele ja automaatsele jõuühendusele on heedri ette paigaldamine mugav ja vähest vaeva nõudev. Samuti ei ole vaja tänu spetsiaalsele tarkvarale uuesti heedrit kalibreerida, kui neid omavahel vahetate.

ROHUHEEDRID

9000 seeria 6X9 rohuheedrid on saadaval standard ja premium varustuses. Neid rohuheedreid iseloomustab ühtlane materjali etteanne. See saavutatakse tänu sünkroonsüsteemile, mis võimaldab heedril töötada kiiremini siis, kui töökiirus suureneb. Nii vähendatakse võimalikke ummistusi ja samas on ka heksli kvaliteet parem.
Lisavarustusse kuuluvad tugevdatud komponendid aitavad opereerimiskulutused kontrolli all hoida ja tagavad pikema eluea.

MUDEL TRANSPORDI LAIUS TÖÖLAIUS (piist piini)
639 3 m 2,56 m
649 4 m 3,64 m
659 4,5 m 4,15 m

TOOTLIK VILJASILO KORJAMINE

Zürn on John Deere partnerettevõtte, mis on spetsialiseerunud kõrgekvaliteediliste saagikoristusmasinate lisaseadmete tootmisele. John Deere hekseldid Profi Cut 530 ja 700 on ehitatud nii, et nende jõutarve on väike ja tänu tugevatele osadele on ka vastupidavus John Deere kaubamärgiga kokkusobiv.

 

MUDEL TÖÖLAIUS
530 5,3 m
700 7 m

MAISIHEEDRID

John Deere tütarettevõte Kemper-i mudelivalikus on 300 plus ja 400 plus seeria maisiheedrid. Need on mõeldud töötama erinevates tingimustes, nii pikakasvulises kui ka vähese saagikusega aladel. Erinevate mudelite seast leiab endale õige igaüks. Need heedrid on varustatud sünkroonajamiga, mis võimaldab suuremat tootlikkust ka heedri poolt siis, kui koristuskiirus on suur. Heedri kiire kokku pakkimine võimaldab ühelt põllult teisele kolida vaid minutitega. Samuti on heedrid varustatud kiirikinnitustega, mis teeb heedri eemaldamise ja külge haakimise uskumatult kiireks.

Vaata maisiheedrite mudelivalikut ja sobivustabelit siit.

Vaata videost 9000 seeria hekselditest lisa.

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Marek Peensalu

Marek Peensalu

Traktorite ja liikurhekseldite tootejuht
Jüri esindus

+372 5307 7684

E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Kristjan Reinhold

Kristjan Reinhold

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Rene Post

Rene Post

Müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455

E-post