SOOJENDITE VARUOSAD

EBERSPÄCHERI SOOJENDITE VARUOSAD

Originaalvaruosad pikema eluea ja kontrollitud tulemuse saavutamiseks. Eberspächeri originaaltooted Eesti laos – lihtne tellida ja kindel sobivus.

Tehase kõrged tootmisnormid ja kvaliteedinõuded tähendavad seda, et kõik varuosadetailid on kontrollitud sama normiga, mis uute soojendite koostamisel. Kokkusobivus õige agregaadiga on 100% ja töökindlus pikkadeks töötundideks on tagatud.

Tänapäevased diagnostika lahendused

Eberspächer on koolitanud oma partnereid hoolitsema soojendite ja jahutite eest kõrgel tasemel juba enam kui pool sajandit. Õiged tööriistad ja tänapäevased diagnostikalahendused on vigade kõrvaldamisel olulised. EasyScan diagnostika süsteem on Can ja Lin soojendite kontrollimiseks ning seadistamiseks väljatöötatud töövahend, mis aitab töökojal jõuda parima tulemuseni kiiremini, kui kunagi varem.

Veepumbad

Ideaalmaailmas on soojendite eluiga väga pikk ja muretu. Erinevad keskkonna tegurid ja mehhaanilised kahjustused võivad viia aga komponentide vigastuse ja agregaadi seiskumiseni. Üks suurimaid töötegijaid vedelikusüsteemides on kindlasti veepump, mis peab jahutusvedelikku ringi ajama alati, kui soojendi on sisse lülitatud. Need veepumbad on tänasel päeval harjadeta mootoritega, vaiksed ja väga suure tootlikkusega ning elektrooniliselt juhitud täppistooted, mida toimiva lahenduse saavutamiseks tohibb asendada vaid samaväärsega. Veepumbad on võimsusega alates 800 l/h kuni 6500 l/h.

Põlemisõhu ventilaator

Täpse põlemisõhu koguse toodab soojendile põlemisõhu ventilaator. Iga ventilaator läbib tehases põhjaliku tasakaalustuse kontrolli. Näiteks pöörleb 5 kw vedeliksoojendi põlemisõhu ventilaator kuni 18000 rpm ja tema tasakaalustus on vajalik nii pika eluea saavutamiseks kui ka soojendi vibratsiooni vähendamiseks. Põlemisõhu koguse seab tehases paika spetsiaalne voolavuspink, tänu millele iga soojendi puhul on tagatud puhas põlemine ning keskkonnasäästlik kütmine.

Küsi lisainfot ja pakkumist

Ahti Võime

Ahti Võime

Kliimasüsteemide, tarbemootorite ja generaatorite tootejuht
Jüri esindus

+372 525 3603
E-post