On aeg muudatusteks

jaan. 3, 2022

John Deere’i traktorid on parimad transporditöödel ja mullakaitses

ON AEG MUUDATUSTEKS!

Alusta uut aastat uue traktoriga, sest sa väärid erakordset jõudlust ja tõhusust.

John Deere 6R, 7R ja 8RX traktorite erakordne jõudlus pakub käegakatsutavat majanduslikku väärtust teie põllumajandusettevõttele. Traktorite jõudluse eelised transpordi ja mullakaitse vallas ning masinate mitmekülgsus kajastuvad hiljem teie finantskokkuvõtetes.

Tutvu maailma ühe juhtiva põllutehnika tootja traktorite suurepäraste omaduste ja uute tehnoloogiatega ning saa osa täppispõllunduse eelistest juba nüüd.
Uue masina ostuks pakume JDFinancial finatseerimislahendusi, tutvu lähemalt siin.

On aeg muudatusteks transporditöödel
Transporditöödel ei saa mööda minna John Deere 6R ja 7R traktoritest. Aastal 2020 Alam-saksis tehtud erapooletu testi tulemusena nimetati John Deere 6215R nr 1 traktoriks transporditöödel. Masina kütusekulu oli ainult 19,2 liitrit tunnis! Ja ta ei saavutanud ainult madalamat kütusekulu, vaid ka parima kiirenduse tõmmates 30 tonnist haagist. John Deere 6215R välistas kõik osalenud konkurendid 250 hj klassis kulusäästuga kuni 4,7 eurot töötunni kohta.

On aeg muudatusteks tööde planeerimisel
Uue traktorimudeliga saad kasutusele võtta uue lihtsa ÜHE KLÕPSU töövahendi (1-Click-Go-Autosetup). See aega säästev tootlikkuse tööriist vähendab põllul seadistamise aega kuni 50% võrra. Eelnevalt planeeritud tööd ilmuvad juhtmevabalt 4. põlvkonna ekraanile, kui masin põllule siseneb. Juhil pole vaja teha muud, kui ÜHE KLÕPSUGA kõik üksikasjad kinnitada ja tööle asuda.

On aeg muudatusteks mullakaitses
Nõudliku põllutöö puhul ei saa mööda minna John Deere 8RX-ist. Hiljutised testid tõendavad, et 8RX suurendab teie kasumit 48 €/ha mullakaitse abil ning suurendab tõhusust 8 €/h tänu väiksemale libisemisele. Võttes aluseks kütusekulu 40 l/h ja 20% suurema tõhususe võrreldes 8R ratastraktoritega jõumomendil 7000 daN ning eeldades 3% võimalikku saagikuse kadu tihendatud põldudel, nisupõllu puhul saagikusega 8 t/ha ja turuhinnaga 200 €/t, vastab 3% (240 kg) saagikuse suurenemisele 48 €/ha.

Tutvu John Deere 7R mudelivaliku ja tooteomadustega tootelehel. Uue, 2022. aastal Eestisse saabuva 6R seeria traktorite kohta loe täpsemalt siit.

Lisainfot jagab traktorite tootejuht Joonas Pürg / tel 5448 0979 / joonas.purg@wihuriagri.com

Küsi personaalset hinnapakkumist või lisainfot oma piirkonna müügiesindajalt.

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com