UUS 7R SEERIA

UUS 7R SEERIA (250-330 HJ) – OOTA ENAMAT!

Uue 7R seeria trükis

7R seeria tehnilised andmed

See kõik sai alguse Teist ja iga väiksema detaili tähtsustamisest. Uus 7R seeria on välja kasvanud tänapäevase põllumajanduse tulevikku vormivate inimeste vajadusest ja ambitsioonidest. See on sellistele inimestele nagu Teie. Uue põlvkonna 7R-i väljatöötamisel on olnud alati esiplaanil üks ja sama. Kvaliteet.

Sõidurõõm

Tänu väikesele kogumassile ja suurele võimsusele on 7R erakordse võimsustihedusega. See võimekas traktor kiirendab teie vedusid ja aitab teie  ettevõttel edasi liikuda. Juhimugavust täiendab Active Command roolisüsteem, mis vähendab vaeva põlluotsapööretel ja kindlustab transporditöödel erakordse juhitavuse. See adaptiivne roolivõimendi tagab kerge ja kiire roolikeeramise väikestel kiirustel ning raskema roolimise suurematel kiirustel. Samas suudab süsteem tänu güroskoobi kasutusele tuvastada traktori lengerduse maanteetetranspordil ja kompenseerib seeläbi sõidumugavust. Kabiinivedrustus võimaldab juhil parandada  tootlikkust ning vähendada väsimust. Olenemata tegevusest, mis parasjagu pooleli.

Väiksem jõukadu – suurem tõmbejõud

Kas olete teadlik kui palju teie traktori hobujõududest jõuab maapinnale? John Deere 7R seeria jõuülekannete võimsuskadu on erakordselt väike. e23 ülekannet käitatakse täismehaaniliselt ja sujuvalt reguleeritav AutoPowr ülekanne paistab silma sellepoolest, et väga suur osa sellest toimub mehaaniliselt. Nii ongi saavutatud 95% võimsustihedus, mis on parim oma konkurentide seas.

Loodud põllutööde jaoks

John Deere mootorid on ehitatud selliselt, et need toimiksid optimaalselt ka kõige raskemate põllutööde tegemisel. See iseloomustab ka kogu meie põllumasinate mudelivalikut. Efektiivsuse juhtimissüsteem võimaldab määrata liikumiskiiruse ja valib siis kütuse säästmiseks mootori optimaalse pöörlemiskiiruse lülitades automaatselt käike ja piirates gaasi rakendamist. Jõuülekannetena on saadaval käigukastid e23 ja AutoPowr.

Uus ergonoomiline kabiin

Võib julgelt öelda, et uue 7R seeria kabiin on läbi aegade kõige luksuslikum, kõrgtehnoloogilisem, ent sellegipoolest imelihtsalt käsitsetav juhtimiskeskus. Uus kabiin on senisest ruumikam kuid samas vaiksem kui kunagi varem. Kabiini sisenemine on mugavam tänu laiematele astmetele ning madalale uksekäepidemele. See kõik kahvatub aga tippmaterjalidega viimistletud salongis, millest leiate mugavad jalatoed, uudse meelelahutussüsteemi ja isegi massaaži funktsiooniga juhiistme. Pikki tööpäevi täiustab veel tipptasemel valgustus, mis muudab ka pimedad ööd päevadeks.

Suurepärane teabe- ja meelelahutussüsteem

6,5 tollise tipptehnoloogilise puuteekraaniga digitaalne raadio toetab Apple CarPlayd ja annab teile mitmesuguseid meelelahutusvõimalusi. See on nutikas ja turvaline viis telefoni kasutamiseks sõidu ajal. Soovitud toiminguid saate anda Siri hääljuhtimise või traktori sisseehitatud juhtelementide abil. Saate kasutada navigeerimisjuhiseid, ning kuulata oma lemmikmuusikat keskendudes samal ajal teele ja põllule. Uus 7R üllatab ka täiesti uue helisüsteemiga. Kuue võimsa kõlari ja bassikõlariga muusikat kuulates olete kui kontserdisaalis. Selle helisüsteemi on loonud tipptasemel helispetsialistid.

Mugavuspaketid

Intuitiivne juhtimine

7R seeria traktoritega on keerulise põllumajandustehnika juhtimine lihtne. Kõik on käeulatuses ning puuteekraaniga CommandCenter on tänu otseteedele ja kontekstitundlikule abiinfole ülimalt lihtsalt käsitletav. Saadaval on 21,3 ja 26,4 cm diagonaaliga juhtimiskeskused 4200 ja 4600. Samuti aitab töö seadistamise aega vähendada sätete haldur. Selle abil saate hüdrofunktsioonid ja ülekandefunktsioonid kohaldada enda jaoks mugavasti mängleva kiirusega.

Ületamatu intelligentsus

Uus StarFire 6000 integreeritud vastuvõtja on juba kalibreeritud ja kaitstud varguste eest. Kui otsite võimalust seadet ühest masinast teise tõsta, sobib universalane SF6000 antenn teile ideaalselt. Millist te ka ei valiks, töötate igal juhul juhtiva täppispõllumajanduse lahendusega. Lisaks annavad edumaa Teile põllul meie poolt pakutavad tugiteenuspaketid, mis aitavad teie masinal püsida ajakohasena tarkvarauuenduste ja kaugjälgimise näol.

Tehnilised andmed

Vaata videot uue 7R seeria kohta!

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Marek Peensalu

Marek Peensalu

Traktorite tootejuht
Jüri esindus

+372 5307 7684
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Kristjan Reinhold

Kristjan Reinhold

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Rene Post

Rene Post

Müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455

E-post