Aasta 2022 traktorid on John Deere 7R 350 ja 6120M

okt. 28, 2021

Topeltvõit John Deere-le!

Euroopa põllumajandustehnika ajakirjanikud on välja kuulutanud aasta traktori 2022, millega John Deere võitis kaks auhinda.

7R 350 AutoPowr mudel võttis esikoha üldises arvestuses aasta traktori kategoorias.
Parima üldkasutatava traktori auhinna sai John Deere 6120M AutoPowr mudel.

 Peamises kategoorias üllatas John Deere 7R 350 AutoPowr ajakirjanikke järgmiste aspektidega äärmiselt range hääletustingimuste protsessis:

  • juhtsüsteemid ja automatiseeritus;
  • lai, ruumikas kabiin pakkumaks maksimaalset kvaliteeti ja mugavust;
  • ideaalne töösooritus põllul;
  • kõrge efektiivsus;
  • ActiveCommand pööramine (ACS);
  • EZ Ballast ballastimise süsteem.

 Parima üldkasutatava traktori kategoorias skooris John Deere 6120M kõrgelt järgmiste funktsioonidega:

  • kompaktne disain ja paindlikkus tänu 2,4 meetrisele teljevahele;
  • suur kandevõime 4,7 tonni;
  • uusimad täppisviljeluslahendused oma kategoorias;
  • ideaalne sobivus laaduritöödeks.

Aasta traktor on rahvusvaheline auhinnaprogramm, mis on ellu kutsutud aastal 1998. Žüriisse kuuluvad 26 erinevat põllumajandustehnika ajakirjanikku 25 Euroopa riigist. Teist aastat järjest anti auhinnad üle EIMA rahvusvahelisel põllumajandustehnika messil Itaalias, Bolognas.

Tutvu John Deere 7R mudelivaliku, mugavuspakettide ja tooteomadustega tootelehel. 6M seeria traktoritest uuri lisa tootelehelt.
Lisainfot jagab traktorite tootejuht Joonas Pürg / tel 5448 0979 / joonas.purg@wihuriagri.com

John Deere traktori ostusoovist anna märku oma piirkonna müügiesindajale:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com