Kramer laadurid Eestis 3 aastat

okt. 26, 2021

Tänaseks töötab Eestis 43 laadurit!

Alustasime Kramer tootemärgi esindamist 2018. aasta oktoobris. Praeguseks oleme Eesti klientidele üle andnud 43 laadurit:

  • 36 teleskooplaadurit
  • 7 rataslaadurit

Populaarseimaks teleskooplaaduriks on osutunud mudel KT447/457, mida oleme müünud koguni 12 masinat. Järgnevad teleskooplaadurid KT559 – 10 masinat ja KT407 – 5 masinat. Eelistatuim rataslaadur meie klientide seas on läbi aastate olnud KL12.5.

Kolme aasta jooksul on Kramer laaduritele teostanud hulga uuendusi, mis on eelkõige oluliselt parandanud operaatori sõidu- ja töömugavusi (suurem ja parem nähtavusega kabiin, intuitiivne näidikute paneel, uue ehitusega FOPS-turvavõre, vähendatud müratase kabiinis, seadistatav roolisammas jne), arendanud välja telemaatikamooduli Kramer Equipcare, mis lisaks masina asukohale võimaldab saata täiendavat masinainfot maaletoojale ning varustanud laadurid uute, V taseme mootoritega, mis vastavad ELi heitkoguste regulatsioonile.

Lisaks oleme turule toonud mitmeid uusi laadurimudeleid, et pakkuda parimat valikut igale põllumajanduskliendile.

Wihuri Agri tänab kõiki kliente usalduse ja koostöö eest!

Vaata animatsioonist kuhu maakonda ja millal Kramer laadur tööle läks. Soovi korral saad lähimat laadurit vaatama minna kasvõi naabervalda, sest kvaliteetse ja Eesti põllumeeste seas hinnatud laaduri leiad pea igast Eesti maakonnast!

Tutvu Kramer laaduritega tootelehel.

Küsi hinnapakkumist või lisainfot oma piirkonna müügiesindajalt.

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com