Kramer Eqipcare telemaatika

dets. 3, 2020

Optimeeri masina tööaega ja planeeri hooldustöid uue mooduli abil.

2021. aastast on kõikide Kramer laadurite standardvarustuses Equipcare telemaatikamoodul koos 36 kuulise kasutusõigusega. 

Equipcare moodulit on võimalik tellida ja paigaldada ka enamikele olemasolevatele Kramer laaduritele.

Kramer Eqipcare lahendus, mis see on?
EquipCare’i südameks on telemaatikamoodul, mis lisaks masina asukohale võimaldab saata ka täiendavat masinainfot. Veakoodid, mootori pöörlemiskiirus või õlitemperatuur salvestatakse koos asukohaandmetega ja saadetakse välkkiirelt teie nutitelefoni või arvutisse.

EquipCare’i toob sinu masinapargile palju eeliseid:
edastab andmeid, fakte ja vastuseid küsimustele nagu näiteks: kus mu masin praegu on, millal peaksin masinat hooldama ja millal on kuluosade väljavahetamine majanduslikult mõttekas?  Uus telemaatikamoodul aitab vältida tööseisakuid ja pikendada masina kasutusiga.

  • Asukoha määramine – tänu EquipCare’ile teate alati, kus masin praegu asub. Kui masin lahkub eelnevalt määratletud geotsoonist, saate nutitelefonile teate.
  • Läbipaistvus – jälgige oma masinat kogu selle töötsükli vältel. Kõiki sündmusi kuvatakse siin üksikasjalikult – veateatest tehtud hooldusteni.
  • Tõhususe suurenemine – kui masinal on rike, saab tehnik veakoode lugeda ja esmast kaugdiagnoosi läbi viia enne, kui ta on isegi kohapeale jõudnud. Võite ka süsteemi pilte üles laadida. Nii saab tellida sobivaid varuosi kaotamaks väärtuslikku tööaega.
  • Kasutamise optimeerimine – välditakse tarbetuid seisakuid ja tööaeg on täpselt registreeritud.
  • Pikendage masina tööiga – tänu masina ennetavale suhtlusele teavitatakse teid õigeaegselt järgmise hooldusvahemiku tähtaegadest.

Equipcare rakendus nutitelefonile

  • Märguanded sorteeritakse kiireloomulisuse järgi, et saaksite võimalusel kiiresti reageerida.
  • Ülevaates kuvatakse sündmused alates veateatest kuni tehtud hooldustöödeni.
  • Piltide üles laadimine, et oleks võimalik parem kaugdiagnoosimine.
  • Masina asukoha määramine.

Equipcare rakendus arvutile

  • Jälgige veateateid, häireid ja ootel hooldusi.
  • Vaadake oma masinate statistikat ja optimeerige töögraafikuid.

Lisainfot jagab tootejuht Janno Broberg / tel 5379 9035 / janno.broberg@wihuriagri.com
Ostusoovist anna märku oma piirkonna müügiesindajale:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com