SULKY 300 000. väetisekülvik

märts 17, 2021

SULKY tähistab oma 300 000. väetisekülviku valmistamist.

Olulise sündmuse tähistamiseks värviti külvik musta värvi ja sellel on spetsiaalne märgistus “Black Edition”. See on järelveetav väetisekülvik XT130, mille maht on 9500 liitrit ning on varustatud unikaalse Econov laotuslahendusega, mis annab ühtlase väetustulemuse. Juubelikülvik tarnitakse Ungarisse. 

“Täna teatame suure uhkusega meie 300 000. väetisekülviku valmimisest. Milline suurepärane teekond alates 1936. aastast! Aastal 1936. valmistas mu vanaisa, noor sepp Fabien Burel oma esimese loomade poolt järelveetava külviku. 1967. aastal liitus ettevõttega minu isa ning struktureeris organisatsiooni, lõi disainibüroo ja ennekõike juurutas kvaliteedijuhtimise. Mina liitusin ettevõttega 1997. aastal, et arendada ettevõtet ja eksportmüüki. Tehnoloogia areng on ettevõttesse toonud palju täpsust, elektroonilisi ja digitaaltehnoloogiaid. Mu vanaisa oleks täna väga uhke, kui näeks selle juubelimasina kliendile saatmist. Täname kliente usalduse eest!”

Julian Buriel

BURELi grupi president

Sulky tooted valmivad Châteaubourg tehases, Lääne-Prantsusmaal. 
Tutvu toodetega tootelehel või saa osa heast kevadkampaania pakkumisest järelveetavale väetisekülvikule XT 130.

 

Sulky väetisekülviku ostuhuvi või lisaküsimuste korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post/ Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com