Sulky väetisekülviku XT 130 kevadpakkumine

märts 2, 2021

Soeta järelveetav väetisekülvik Sulky XT 130 soodushinnaga!

Sulky järelveetava väetisekülviku XT 130 Econov kevadkampaania soodushind on 62 000 € + KM

Väetisekülviku omadused ja varustus on:

  • Reguleeritava kõrgusega vedrustatud tiisel
  • Laotusulatus: 18-50 m, olenevalt komplektsusest ja väetisest
  • Mahutavus: 9 500 l
  • Tühimass: 3200 kg
  • Laotusvõimekus kuni 90 ha/h
  • Rehvid 460/85 R34, õhkpidur, 25 km/h
  • Laadimiskõrgus: 2,55 – 2,85 m, kasti suurus: 4 x 2,06 m
  • PTO kiirus 540 rpm, 3-me astmeline transmissioon
  • Laotustaldrikud hüdrauliliselt käitatavad
  • ISOBUS 12 sektsiooni juhtimisega, ECONOV GPS süsteem
  • TRIBOD 3D süsteem
  • koormakate, korrosioonikindel korpus külvikul

7 aastat garantiid värvkattele läbiroostetamise vastu!
3 aastat garantiid transmissioonile!

Tutvu külvikuga lähemalt tootelehel. Masin asub Wihuri Agri Tartu esinduses.
Kampaania kestab kuni 30.04.2021.

Ostuhuvi või lisaküsimuste korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post/ Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com