Uuenenud Kramer rataslaadur KL12.5

märts 12, 2021

Uuenenud rataslaadur on mugav töökoht.

Eestisse on saabunud uuenenud Kramer rataslaadur KL 12.5.
Laomasinana saadaval laaduri varustuses on esikopp, hargid, Continental MPT81 315/55 R16 rehvid, Equipcare telemaatika 36 kuud. Vaata masina täpseid andmeid laotoodete lehelt.

Laaduri uuendused pakuvad juhile suuremat mugavust ning paremaid sõidukogemusi:

  • Kabiin on kõrgem, uks avaneb nüüd 180 kraadi, ukseava on laiem
  • Kuna kabiin on avaram on ka nähtavus palju parem
  • Seadistatav roolisammas
  • Uuendatud näidikute paneel
  • Laaduril on survevabastusnupp, visuaalsed noole positsiooni markerid, tõstekonks noolel
  • KL12.5 on saadaval 18.5 kW mootoriga ja sellel mootoril pole lisa heitgaaside puhastusseadmeid

Baasmasinana on ratalaaduri KL12.5 hind alates: 32 500 €+km

  • Avatud kabiin
  • 4 töötuld
  • 20 km/h transmissioon
  • Hüdrauliline kiirlukustus tööseadmetele
  • BT SkidPower HD 27×10.5-15 rehvid
  • Kramer Equipcare telemaatika 36 kuud
  • Esikopp, polditava lõiketeraga, 0,31 m3, 1400 mm lai, tõstehargid 1000 mm

Kui soovid uue rataslaaduriga tutvust teha või enda ettevõttesse tootedemole kutsuda, siis võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga, lepi kokku personaalne kohtumise aeg ning tule masinat vaatama. Kohtumisel hoiame pikivahet ja kanname maski, et oleks turvaline nii teil kui meil.

Küsi pakkumist või lisainfot oma piirkonna müügiesindajalt.

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com