John Deere seab kütusekulu võrdlusaluse transpordil

dets. 17, 2020

John Deere osutus taas parimaks traktorivalikuks transporditöödel.

Sõltumatu DLG PowerMixi testimisel on John Deere osutunud taas parimaks traktorivalikuks transporditöödel. Seda tõestas uus John Deere mudel 7R 330. 

Ettevõte saavutas DLG PowerMixi transporditestides läbi aegade parima tulemuse 2018 aastal 6250R mudeliga. See masin hoiab seda rekordit siiani. Hiljuti tõestas uus 7R 330 koos uue Stage V mootoriga, et on nüüd seadnud ka võrdlusaluse üle 250 hobujõuga traktorite seas. 

Kombineeritud kütusekuluga vaid 375 g/kWh diislikütust pluss 17 g/kWh DEF lisandit, andis 7R 330 eelise paremuselt järgmise konkurendi ees selles hobujõudude klassis tulemusega 8g/kWh diislikütust pluss 28g/kWh DEF lisandit. See aitab kaasa põllumeeste ja teenusepakkujate tegevuskulude vähendamiseks. Olenevalt kohalikest diislikütuse ja DEF lisandi hindadest võrdub tulemus tunni kokkuhoiuga alates 1,50-st kuni 2 euroni transporditöödel ja isegi suuremaks kui võrrelda keskmisi traktorite jõudlusandmeid. 

Nii John Deere 6250R kui ka 7R 330 traktorid osalesid nõudlikul PowerMix testil DLG katsekeskuses Groß Umstadtis Saksamaal, kus mõlemad masinad läbisid individuaalseid teste, mis simuleerivad iseloomulikke raskeid ja kergeid transporditöö tingimusi.

Tutvu John Deere 7R mudelivaliku, mugavuspakettide ja tooteomadustega tootelehel.
Lisainfot jagab traktorite tootejuht Marek Peensalu / tel 5307 7684 / marek.peensalu@wihuriagri.com

John Deere traktori ostusoovist anna märku oma piirkonna müügiesindajale:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com