Peatamatu on kohal!

sept. 7, 2020

Uus 8R seeria traktor on nüüd Eestis!

John Deere 8R on saanud sünonüümiks 300- ja 400-hobujõuliste traktorite seas.

Uue põlvkonna 8R traktorite ehitusel on võetud arvesse meie klientide arvamusi ja kasutustavasid ning muudetud senised masinad veelgi säästlikumaks, mugavamaks ja vastupidavamaks. Need traktorid on inspireeritud ambitsioonikusest ja moodsa põllumajanduse kujundajatest ehk Teist.

Mudelivalik on senisest laiem. Ratastraktorite valik jaguneb viie mudeli vahel – alates 280-hobujõulisest kuni 410-hobujõuliseni. Samuti on valikus kahe roomikuga RT seeria, mida on saadaval nelja erineva mudeli näol. Uuendusena on lisandunud 8R peresse mudel, mis kannab nimetust RX. Siinkohal on tegemist nelja roomiku kontseptsioonil põhineva traktoriga, mis on mõeldud kasutamiseks rasketes tingimustes ja madalat pinnasurvet silmas pidades. RT ja RX masinad on saadaval alates 310 kuni 410 hobujõuni.

Demomasinana esitleb Wihuri Agri sel sügisel ratastraktorit 8R 410. Traktor on laetud rohke lisavarustusega ning loomulikult viimase aja moodsate GPS lahendustega (sisse ehitatud antenn). Uue traktoriga saad tutvuda lähemalt, kui sul on plaan oma olemasolev traktor välja vahetada. Kutsu uue põlvkonna 8R traktor enda põllule demosse – nii saad otse töösituatsioonis osa inseneritöö tippkvaliteedist ja luksuslikust töökeskkonnast.

Uue 8R seeria traktorite kohta saad lähemalt lugeda tootelehel.

Kui soovid uue 8R 410 traktoriga tutvust teha, siis anna meile oma demosoovist teada siin.

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Simo Soop / Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117  / simo.soop@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com