UUS 8R SEERIA

Uued 8R, 8RT, 8RX traktorid on inspireeritud parimast. Neid masinaid disainides ja ehitades oleme säilitanud selle, mis oli hea ja muutnud parima veel paremaks. Selle masina alged on inspireeritud ambitsioonikusest ja moodsa põllumajanduse kujundajatest ehk Teist.

VÕIMSAD VALIKUD

8R seeria

Mitmekülgne traktor, mis paistab silma põllul ja rõõmustab Teid transporditöid tehes. 8R on parim kombinatsioon tõmbejõust, universaalsusest ja madalatest ülalpidamiskuludest. Tänu pikale teljevahele ja mootori heale asetusele on loodud parim võimalik kaalujaotus, mis on raskete mullatööde seisukohalt ülimalt tähtis. Tänu Active Command Steering süsteemile on põlluotsapöörded vähem vaeva nõudvad. Samuti tagab see süsteem suurepärase karakteristika transporditöödel.

8R tehnilised andmed

8RT seeria

Kahe roomikuga masinad tagavad parima sirgjoonelise jõutõmbe. Väga efektiivne jõuülekanne ja väike pinnasesurve. Loodud mulla väheseks tallamiseks ja parimaks tõmbejõuks. Loodud raskeimateks töödeks, suur roomikute jalajälg tagab parima tõmbejõu. Air Cushioni õhkvedrustus kaitseb raami tõhusalt järskude tõugete eest ebatasasel maastikul. Lisamugavuse annab veel 4-postiline kabiini vedrustus, mis on 2 roomikuga traktorite puhul ebaharilik.

8RT tehnilised andmed

8RX seeria

Kui vähene mulla tallamine on Teie jaoks prioriteet, siis 8RX on möödapääsmatu valik. See on ideaalne masin keerukate pinnatüüpide ja maastiku jaoks. Lisaks tagab see masin ka parima pöörderaadiuse ja võimaldab pikendada ka Teie tööaega hooaja lõikes. On tuntud tõde, et mulla tihendamine mõjutab otseselt tulevaste aastate saagikust. Tegelikult on uuringud näidanud, et roomiktraktoriga mulda harides suureneb saagikus 6-8%. Isegi kui see oleks vaid 2-3% oleks see kindlasti lahendus, millele mõelda.

8RX tehnilised andmed

Väiksem jõukadu – suurem tõmbejõud

Kas olete teadlik kui palju teie traktori hobujõududest jõuab maapinnale? John Deere 8R seeria jõuülekannete võimsuskadu on erakordselt väike. e23 ülekannet käitatakse täismehaaniliselt ja sujuvalt reguleeritav AutoPowr ülekanne paistab silma sellepoolest, et väga suur osa sellest toimub mehaaniliselt. Nii ongi saavutatud 94% võimsustihedus, mis on parim oma konkurentide seas.

Põllumajandusele mõeldud mootor

Kapotil olev number näitab vaid mootori nimivõimsust. Kuid erinevalt paljudest teistest võimaldab John Deere mootor põllul kuni 40% pöördemomendi tõusu ja märkimisväärselt kuni 10% võimsustõusu. See maksimaalne võimsus on alati kõigis oludes saadaval. Kui tekivad äkilised lisakoormused ja mootori pöörded langevad veidi, jätkab pöördemoment tõusmist ja jääb püsivõimsusvahemikku. John Deere mootorid on ehitatud selliselt, et need toimiksid optimaalselt ka kõige raskemate põllutööde tegemisel. See iseloomustab ka kogu meie põllumasinate mudelivalikut. Efektiivsuse juhtimissüsteem võimaldab määrata liikumiskiiruse ja valib siis kütuse säästmiseks mootori optimaalse pöörlemiskiiruse lülitades automaatselt käike ja piirates gaasi rakendamist. Jõuülekannetena on saadaval käigukastid e23 ja AutoPowr.

Piiramatuse jõud

16-käiguline Powershift käigukast on saadaval ratastega traktoritel kuni 8R 340. Käigukastil on rasketeks põllutöödeks ja tõhusaks käiguvahetuseks 16 edasi- ja 5 tagasikäiku. Nendel käigukastidel on kõigil APS (Automatic PowerShift) funktsioon, mis võtab juhilt vajaduse käiguvahetuseks äkiliste tõmbetingimuste muutumise korral.

e23 käigukast tagab paindlikkuse nii transpordi- kui ka põllutöödel. Selle käigukasti parima jõudluse tagavad kümme käiku töökiiruse vahemikus 5-16 km/h. Samuti on võimalik see käigukast panna tööle ECO režiimis, mille abil on võimalik piirata mootorikiirus ja käigukast teeb kõik ülejäänu juba ise.

Autopowr astmevaba ülekanne võimaldab valida kiirust vastavalt oludele. Sellel on neli erinevat töörežiimi. Täisautomaatne, kohandatud, manuaalne ja pedaalirežiim, mis võimaldab masina kiirust juhtida mootoripöörlemiskiirusest eraldi.

Uus ergonoomiline kabiin

Võib julgelt öelda, et uue 8R seeria kabiin on läbi aegade kõige luksuslikum, kõrgtehnoloogilisem, ent sellegipoolest imelihtsalt käsitsetav juhtimiskeskus. Uus kabiin on senisest ruumikam kuid samas vaiksem kui kunagi varem. Kabiini sisenemine on mugavam tänu laiematele astmetele ning madalale uksekäepidemele. See kõik kahvatub aga tippmaterjalidega viimistletud salongis, millest leiate mugavad jalatoed, uudse meelelahutussüsteemi ja isegi massaaži funktsiooniga juhiistme. Pikki tööpäevi täiustab veel tipptasemel valgustus, mis muudab ka pimedad ööd päevadeks.

Suurepärane teabe- ja meelelahutussüsteem

6,5 tollise tipptehnoloogilise puuteekraaniga digitaalne raadio toetab Apple CarPlayd ja annab teile mitmesuguseid meelelahutusvõimalusi. See on nutikas ja turvaline viis telefoni kasutamiseks sõidu ajal. Soovitud toiminguid saate anda Siri hääljuhtimise või traktori sisseehitatud juhtelementide abil. Saate kasutada navigeerimisjuhiseid, ning kuulata oma lemmikmuusikat keskendudes samal ajal teele ja põllule. Uus 7R üllatab ka täiesti uue helisüsteemiga. Kuue võimsa kõlari ja bassikõlariga muusikat kuulates olete kui kontserdisaalis. Selle helisüsteemi on loonud tipptasemel helispetsialistid.

Mugavuspaketid

  SELECT PREMIUM ULTIMATE
Iste Tekstiil, mehaanilised juhtseadised, mehaaniline nimmetoe pööramine Tekstiil, eletroonilised juhtseadised, pneumaatiline nimmetoe pööramine Perforeeritud nahk, elektroonilised juhtseadised, pneumaatiline nimmetoe pööramine, soojendus, ventilatsioon, kahe tsooniga massaažisüsteem, täidetav küljepadi, pikendatav istmepadi
Teabe-ja meelelahutussüsteem AM/FM/WX, AUX, BT, 2 kõlarit 6,5“ puuteekraaniga raadio, DAB+, XM-i valmidus, 6.1 helisüsteem 6,5“ puuteekraaniga raadio, DAB+, XM-i valmidus, helisüsteem koos bassikõlariga
Kommertslaineala valmidus

4x USB ja 12V
Kahtpidi kallutav seljaosa
Jalatoed
Külmik
Paremal lisavarustuse tugi, 220v pistikupesa
Põrandavaip
Nahkkattega rool

Intuitiivne juhtimine

8R seeria traktoritega on keerulise põllumajandustehnika juhtimine lihtne. Kõik on käeulatuses ning puuteekraaniga CommandCenter on tänu otseteedele ja kontekstitundlikule abiinfole ülimalt lihtsalt käsitletav. Saadaval on 21,3 ja 26,4 cm diagonaaliga juhtimiskeskused 4200 ja 4600. Samuti aitab töö seadistamise aega vähendada sätete haldur. Selle abil saate hüdrofunktsioonid ja ülekandefunktsioonid kohaldada enda jaoks mugavasti mängleva kiirusega.

Ületamatu intelligentsus

Uus StarFire 6000 integreeritud vastuvõtja on juba kalibreeritud ja kaitstud varguste eest. Kui otsite võimalust seadet ühest masinast teise tõsta, sobib universaalne SF6000 antenn teile ideaalselt. Millist te ka ei valiks, töötate igal juhul juhtiva täppispõllumajanduse lahendusega. Lisaks annavad edumaa Teile põllul meie poolt pakutavad tugiteenuspaketid, mis aitavad teie masinal püsida ajakohasena tarkvarauuenduste ja kaugjälgimise näol.

Vaata videot uue 8R seeria kohta!

Küsi pakkumist või helista müügimehele

Marek Peensalu

Marek Peensalu

Traktorite tootejuht
Jüri esindus

+372 5307 7684
E-post

Maiko Teller

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
Jüri esindus

+372 5865 0051
E-post

Tiit Aasna

Tiit Aasna

Müügiesindaja
Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Kristjan Kokk

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Priit Valts

Priit Valts

Müügiesindaja
Järvamaa ja Lääne-Virumaa
Türi esindus

+372 5910 8444
E-post

Kristjan Reinhold

Kristjan Reinhold

Müügiesindaja
Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Rene Post

Rene Post

Müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
Jüri esindus

+372 5385 2455

E-post