Iseliikuvad taimekaitsepritsid R4140i ja R4150i

aug. 4, 2020

Uuenenud John Deere iseliikuvad taimekaitsepritsid nüüd saadaval!

Kaasaegse tehnoloogiaga varustatud R4140i ja R4150i iseliikuvatel taimekaitsepritsidel on vastavalt 4000 L ja 5000 L lahusepaak, et saavutada maksimaalne tootlikkus ja efektiivsus.

ExactApply pihustite juhtimissüsteem võimaldab lihtsat sektsioonide juhtimist kuni üksikute pihustiteni välja. ExactApply mõõdab automaatselt kogu poomi kiirust, et saada konkreetses piirkonnas õige kasutuskogus. Pihusti juhtimine on täpsem, vähendab sisendkulusid ja suurendab saagipotentsiaali.

Mugav kabiin tagab stressivaba sõidu ning XtraFlex vedrustus ja õhkiste hoiab masina operaatori maapinna ebatasasustest hoolimata paigal. Survestatud kabiin kaitseb tolmu, aerosoolide ja aurude eest.

TerrainControl Pro ja TerrainCommand Pro koos aktiivse keskraami juhtimissüsteemiga täiendavad poomi mehaanilist stabiilsust. Optimaalse katvuse tagamiseks on täisautomaatne poom alati seal, kus vaja.

PowrSpray võimaldab täita kuni 5000 L vähem kui 5 minutiga. Kemikaalide lisamiseks saab aktiveerida ActivePause süsteemi, mis peatab lahusepaagi täitmise, et anda teile vajalik aeg kemikaalide lisamiseks.

Automaatne rõhu all olev õhupuhastus AirRinse on kabiinis olles vaid ühe nupuvajutuse kaugusel.

Vaata lisainfot R4140i ja R4150i tootelehtedelt ning Wihuri Agri Youtube kanalilt.

Küsi lisainfot ja pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt:

Simo Soop / Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117  / simo.soop@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com