Kogurkäru SHUTTLE 470K

mai 11, 2020

Eestisse on saabunud uus Bergmann Shuttle 470K kogurkäru.

Bergmann SHUTTLE on haagiskogurite mudelivaliku lipulaev. Shuttle 470K 2,270mm laiune kogur saab hakkama suurte vaaludega ka suhteliselt lühikese materjali korral, et ei tekiks kadusid ning haagise täitmine on sujuv ka suurematel kiirustel.

Shuttle 470K tehnilised omadused on:

  • Mahutavus 47 m3 (DIN 11741) keskmise kompressiooni korral 84,6m3

  • Tühjendamise aeg ca 60 sekundit

  • Tandemsild, hüdraulilise vedrustusega, hüdropneumaatiline tiislivedrustus

  • 800/45 R26.5 rehvid

  • Koguri laius 2,27m, 53 lõikenuga, teoreetiline heksli pikkus 34mm hüdrauliline koguri ajam

  • Nugade hüdrauliline lülitus, nugade vahetamine tööriistu kasutamata

  • Suur 850mm sööterootor, 8 rida Hardox piisid, rootorivõlli läbimõõt 120mm

  • Põhjakettide tõmbetugevus 4 x 25 t = 100t

  • ISOBUS valmidus, konservandisüsteem HAPPOWA, 700l paak, sprinkler

  • Võimsustarve alates 180hj

Vaata tehnilist lisainfot tootekaardilt ja loe lisainfot eestikeelsest trükisest.

BERGMANN tootevalikus on silokärud, sõnniku- ja universaallaoturid ja vilja ümberlaadimishaagised. Tutvu Bergmann haagiskogurite tootevalikuga siin.

Tule vaata uut haagiskogurit lähemalt meie Türi esinduses ja broneeri aeg algava hooaja demoks!

    Esita tellimus uue kogurkäru ostuks oma piirkonna müügiesindajale:

    Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@wihuriagri.com

    Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

    Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

    Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

    Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

    Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com