Tutvu Bergmann tooteuuendustega

veebr. 5, 2020

BERGMANN – tõeline Saksa kvaliteet!

Agritechnica 2019 messil Hannoveris esitleb Bergmann juba järgmisel nädalal mitmeid tooteuuendusi ja uudistooteid. Vaata tootemuudatustest infot allpool: 

Bergmanni madalapõhjaline laotur TSW 2140E on nüüd saadaval kahe vertikaalse biitriga

  • Biitrite diameeter 1050mm
  • Standard rattamõõt 480/95 R50, väga väike pinnasurve, lisana võimalik tellida ka laiemate ratastega (680/80 R42 ja 800/70 R38)
  • Võimalik tellida hüdraulilise vedrustusega veotiisliga
  • Võimalik tellida kaalusüsteemiga, täpsusklass +/- 2%

Bergmann laoturitel uus V Spread laotuselement

  • Maksimaalne laotuslaius kuni 36m
  • V – kujuline laotusmehanism
  • V Spread on kasutusel järgmisetl mudelitel: TWS 5210, TSW 6240 ja TSW 7340S
  • Võimalik tellida hüdrauliliselt volditava külgseinaga
  • Võimalik tellida kaalusüsteemiga

Bergmann Royal kogurkäru uuendused

  • Lisana võimalik tellida üleskorje mehanismi kopeerrattaga
  • Võimalik tellida küljele mahalaadimise konveieriga
  • Võimalik tellida hüdraulilise vedrustusega
  • ISOBUS juhtimine standardmasinas

Bergmann Shuttle kogurkäru uuendused

  • Topelt vaalurull
  • Varunugade hoidik
  • Automatiseeritud töötulede lülitus
  • ISOBUS juhtimine standardmasinas
  • Veotiisli positsioonide salvestamine
  • Lisana võimalik tellida ultrahelisensor käru täituvuse mõõtmiseks

Uue põlvkonna Bergmann vilja ümberlaadimishaagised GTW 210 ja GTW 300

  • GTW 210 ühe sillaga mudel. GTW 300 tandemsillaga mudel
  • Uue konstruktsiooniga punker
  • Lisana võimalik tellida poolitatud punkrit TwinBunker (jagatud 50/50 GTW 210-l ja 40/60 GTW 300-l)
  • Twin Bunker lisa võimaldab ühe töötsükliga täita kombikülvikuid
  • Mõlemale mudelile võimalik tellida kaalusüsteem, täpsusastmega +/- 1%

Bergmann elektroonika uuendused

  • Kõigile Bergmann haagistele võimalik tellida ISOBUS juhtimine
  • Saadaval uued terminalid CCI 1200 ja CCI800
  • Nüüd saadaval CCI A3 AUX-N-Joystick, mis hõlbustab masina operatsioonide läbiviimist

Tutvu Bergmann laotustehnika toodetega siin, haagiskoguritega siin ja vilja ümberlaadimisseadmete valikuga siin.

Vaata kogu Bergmann tootevalikut nende kodulehelt.

    Lisainfot Bergmann laotustehnikast jagab tootejuht: Janno Broberg / tel 5379 9035 / janno.broberg@wihuriagri.com
    Ostusoovist anna märku oma piirkonna müügiesindajale:

    Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

    Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

    Priit Valts / Lääne-Virumaa ja Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

    Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

    Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

    Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com