TAASTATUD VARUOSAD

JOHN DEERE REMAN TAASTATUD VARUOSAD JA KOMPONENDID

Põllumajanduses ei ole tööseisakud võimalikud. Ja seda eriti kiirel hooajal. Millised on teie võimalused, kui mootor, ajam, hüdrauliline või mõni muu oluline masina komponent laguneb?

Meil on pakkuda John Deere-i originaalkvaliteediga lahendus taskukohase hinnaga – John Deere REMAN taastatud varuosade programm saab aidata teil masina kiiresti uuesti põllule.

John Deere REMAN varuosade ja komponentide taastamise protsess:

  • tagastatud varuosad 100% demonteeritakse ja kontrollitakse kõikide detailide vastavust spetsifikatsioonidele. Sisemised detailid, mis ei vasta nõuetele, vahetatakse uute OEM varuosade* vastu
  • 100% kõik kulunud varuosad vahetatakse uute John Deere varuosade vastu
  • juhul kui varuosa on aja jooksul muutunud, vahetatakse kõik detailid John Deere REMAN protsessi käigus viimastele standarditele vastavaks
  • iga REMAN varuosa peab vastama nõuetele, mis on kehtestatud uutele originaalvaruosadele
  • uueväärne kvaliteet, mitte remonditud või taastatud

*OEM – originaaltootja (original equipment manufacturer)

John Deere REMAN programm toodab järgmisi komponente:

Mootorid

  • Komplektsed mootorid
  • Komplektsed mootoriplokid
  • Baasmootorid

Mootori komponendid

  • Vee- ja õlipumbad
  • Turbolaadurid
  • Nukkvõllid
  • Plokikaaned
  • Väntvõllid
  • Kepsud

Hüdraulika komponendid

  • Pumbad
  • Hüdromootorid
  • Juhtklapid
  • Pöördpead (ehitus- ja kaevandusmasinad)

Ülekanded

  • Veosillad
  • Veomuhvid
  • Käigukastid
  • Lõppülekanded
  • Sidurid

Kütusesüsteemid

  • Kütusepumbad
  • Kütusepihustid
  • Pumppihustid

Elektrikomponendid

  • Starterid
  • Generaatorid
  • Konditsioneeri kompressorid

Elektroonika

  • Displeid, monitorid
  • Juhtplokid
  • Niiskusandurid
  • Asukohavastuvõtjad
  • Elektriskeemid
  • Juhtkangid
  • Hüdraulika servoseadmed

Kuidas REMAN varuosa programm kasulik on?

Taastatud varuosad maksavad tavaliselt 25% kuni 30% vähem kui uued ja nendel on 1 aastane tehasegarantii.

Näide> välja vahetamist vajas John Deere T-seeria kombaini mootor. Uus komplektne tehase mootor oleks kliendile maksnud 20 892 eurot. Meie pakkusime kliendile John Deere REMAN programmi raames kombaini mootori hinnaga 10 103 eurot, kasutades ära vana mootori vahetamist mittevajavad komponendid. Kliendi vana mootori saatsime tehasesse ja tehas hindas vana mootori väärtuseks 1320 eurot. Klient tasus taastatud mootori eest 8783 eurot.

Tagasta kasutatud varuosa originaalpakendis!

Ostes oma tehnikale varuosa (mille korpust saab taastada), küsime sinu käest ka korpuse panditasu (deposiit). Selle tasu tagastame kreeditarvega kui vana, taastamisele kuuluv varuosa on meieni originaalpakendis jõudnud. Seega on oluline varuosa originaalpakend alles hoida ja kohe peale varuosa välja vahetamist meile tagasi saata.

Toimi nõnda:
1. Tellid varuosa millele lisandub korpusetasu.
2. Varuosa jõuab sinuni, vaheta see välja.
3. Paki kasutatud varuosa uue saadetud pakendisse (juhul kui varuosa sisaldub vedelikke, siis tuleb need välja valada).
4. Saada kasutatud varuosa meile ülevaatamiseks.
5. Kui oleme varuosa originaalpakendis kätte saanud, siis tagastame korpusetasu.

Taastatud varuosade ja pakendite taaskasutamine aitab kaasa jäätmete vähendamisele ning annab energiasäästu kuna ümbertöötlemise käigus tarbitakse lõpp-produkti saamiseks oluliselt vähem energiat ja seega vähendatakse ka heitgaase.

Hoiame ühiselt loodust ja kasuta alati võimalusel varuosa taastamist! 

Videost näed mismoodi John Deere REMAN taastatud varuosa programm töötab.

Reman taastatud varuosadest räägime ka Targa Tehnika Kodu podcastis – kuula saadet meie Soundcloudi kontol (klikka pildil).

Soovid taastatud varuosade kohta lisainfot – võta ühendust oma piirkonna hooldemeistri või varuosa müügiesindajaga ja küsi sind huvitava komponendi või varuosa kohta täpsemalt.

 Võta meiega ühendust

Karel Lieberg

Karel Lieberg

Varuosade müügiesindaja

+372 526 3442
E-post

Türi esindus

Kaspar Penkin

Kaspar Penkin

Varuosade müügiesindaja

+372 5196 0159
E-post

Jüri esindus

Elari-Eser Ohu

Elari-Eser Ohu

Varuosade müügiesindaja

+372 5303 8195
E-post

Tartu esindus

Rauno Kuusik

Rauno Kuusik

Türi keskuse järelturu kliendihaldur

+372 5303 4483
E-post

Türi esindus

Martin Kalmus

Martin Kalmus

Tartu keskuse järelturu kliendihaldur

+372 5918 6639
E-post

Tartu esindus

Joosep Jõesoo

Joosep Jõesoo

Türi keskuse piirkonna meister

+372 5648 3652
E-post

Türi esindus

Anti Peensalu

Anti Peensalu

Jüri keskuse piirkonna meister

+372 5350 1404
E-post

Jüri esindus

Hans Zimbrot

Hans Zimbrot

Tartu keskuse piirkonna meister

+372 5884 8365
E-post

Tartu esindus