KÜLVAMINE
KÜLVAMINE
Kasutades saagikuse kaardistamise andmeid John Deere Operations Center™-ist koos teiste andmetega (kui need on saadaval; mulla toitainete proovivõtt, satelliidi biomass jne), on lihtne luua muutuva määraga külvikaarte. Võid seda teha ise või koostöös agronoomiga või täppispõllumajanduse spetsialistiga.
Tänu külvikaardile on võimalik koostada üksikute põldude jaoks tööplaan koos juhistega külviku jaoks ning saata see traktorisse. Tänu ISOBUSi ühilduvusele ilmuvad traktori ekraanil külviku seaded kohe pärast selle ühendamist. Kui traktor siseneb põllule, ilmub töö ekraanile automaatselt. Juht peab vaid töö kinnitama, misjärel saab ta kohe tööga alustada.
AutoPath™ salvestab reapõhise mullaharimise ja külvamise ajal iga põllukultuuri rea täpse asukoha John Deere Operations Center™-is. Need andmed loovad täpseid roolimisabi jooned järgnevateks toiminguteks, isegi erineva laiusega tööseadiste puhul. Nii võimaldab AutoPath™ teha mehaanilisi umbrohutõrjetoiminguid, ilma et oleks vaja seadmele paigaldada kaamerat. Masinat juhitakse ridade vahel ideaalselt, vältides mis tahes põllukultuuri kahjustamist.
AutoTraci passiivne haakeriista juhtimine lahendab probleemi, mille jaoks jääb AutoTraci üksiklahendusest väheks. Ebaühtlasel maastikul ja nõlvadel põhjustab järelveetava haakeriista mass masina kõrvalekaldumist allamäge. Tulemuseks on töökvaliteeti mõjutavad vahelejätmised ja ülekatted.
- Väga täpsed töökäigud veetavat tüüpi haakeriistaga kaldmaastikul
- Vähem stressi juhi jaoks
- Ühtlane seemne laotus ja viljakasv
- Lihtne paigaldus
Sõltumata maastikust saate nüüd saavutada suurima täpsuse kõikides oma külvi-, istutus- ja mullaharimistöödes. Teine haakeriistale paigaldatud StarFire’i vastuvõtja jagab signaali ja edastab haakeriista täpse asukoha traktori AutoTraci süsteemi. Traktor muudab siis oma teekonda, kompenseerimaks haakeriista kõrvalekaldumist ja suurendades töökäikude vahelist täpsust. See on soodsa hinnaga ja hõlpsalt paigaldatav komplekt: lahenduse kasutuselevõtuks vajate vaid haakeriista vastuvõtjat, juhtmestikku ja Ultimate’i aktiveerimist.
AutoPath™ kasutab põllupiiri andmeid, tööseadise laiust ja soovitud põlluotsa suurust, et arvutada automaatselt kõik roolimisabi jooned, sh põlluotsad. See võimaldab täpset külvamist ja otsekülvi eelmiste ridade vahele ning kattekultuuride külvamist. Radu saab seadistada ja salvestada mallidena. Need mallid salvestatakse edaspidiseks kasutamiseks ja reguleerimiseks John Deere Operations Center™-is.
Võta meiega ühendust

Kelvin Vaske
Müügiesindaja Harju- ja Raplamaa
+372 5919 5607
kelvin.vaske@wihuriagri.com
Jüri esindus

Maiko Teller
Müügiesindaja Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa
+372 5865 0051
maiko.teller@wihuriagri.com
Jüri esindus

Priit Valts
Müügiesindaja Lääne-Virumaa, Järvamaa
+372 5910 8444
priit.valts@wihuriagri.com
Türi esindus

Raido Rätsep
Müügiesindaja Põlva-, Valga- ja Võrumaa
+372 5308 1810
raido.ratsep@wihuriagri.com
Tartu esindus

Tiit Aasna
Müügiesindaja Ida-Virumaa ja Tartumaa
+372 5855 2656
tiit.aasna@wihuriagri.com
Tartu esindus

Kristjan Kokk
Müügiesindaja Jõgeva- ja Viljandimaa
+372 5359 5063
kristjan.kokk@wihuriagri.com
Tartu esindus


