SIP uudistooted

mai 5, 2022

SIP tootevalikus nüüd kolm uut toodet!

Sloveenia heinatehnika tootja SIP on välja tulnud kolme uue tootega – vaaluteisaldi AIR 900 T, niiduk DISC X 1100 D ja külgvaaluti STAR 860|26 T. Uute toodete disainimisel on olulisel kohal olnud robustne disain, uuenduslikkus ja suurepärane kohandumine maapinnaga.

Vaaluteisaldi AIR 900 T

Patenditud ja paindlik kogurseade, rootorikiirendi ja konveierilint võimaldavad saada õhulised ja ühtlaselt jaotatud vaalud. Koguritehnoloogia väldib õrnade lehtede kadu ning mulla, liiva ja kivide vaaludesse sattumist, tagades kvaliteetse sööda. Tänu ainulaadsele kogursüsteemile tähendab investeering sellesse vaalutisse puhast, suurema toiteväärtusega sööta. Vaaluteisaldi on töölaiusega 9 m ja jõudlusega 15 ha/h.

Vaaluteisaldi AIR 900 T kasutamise eelised:

  1. Vähendatud tuhasisaldus söödas, kõrgem silo ja heina kvaliteet.
  2. Kõrgem sööda energeetiline väärtus
  3. Parem loomade tervis ja heaolu ning suurem piimatootmine.
  4. Suurem kuivaine sisaldus hektari kohta, kuna põllule jääb vähem sööta maha.
  5. Suurem toorvalkude saagikus hektari kohta, kuna lehtede kadu on ära hoitud.
  6. Rohumaa kaitse, sest sööt tõstetakse õrnalt maapinnast üles.
  7. Õhulised ja ühtlase kujuga vaalud hõlbustavad sööda kogumist.
  8. Reguleeritav vaalulaius vastavalt kogumisseadmele.
  9. Suurem võimsus, väiksem koristusaeg ja koristamise kulud hektari kohta.
  10. Masina lihtne käsitsemine ja hooldamine.

Niiduk DISC X 1100 D

Uus liblikniiduk koos vaalukonveieriga tagab kõrge produktiivsuse ja on mõeldud suurematele põllumajandusettevõtetele. Niiduki töölaius on 11 m, kõrgus ja laius transportimisel vastavalt 4 m ja 3 m.

Kasutsuel uuenduslik innovatiline transmissioon, Teleskoopne töölaiuse seadmine ja lintkonveierid vaalutamise tarbeks. Robustne transmissioon integreeritud ülekoormuskaitsega (OMS). Pikendatud määrimis ja hooldusintervallid võimaldavad lihtsat ja kiiret masina hooldust.

Külgvaaluti STAR 860|26 T

Uuenduslik tehnoloogia, kasutusmugavus ja suurepärane manööverdusvõime tagavad puhtad, ühtlased ja õhulised vaalud. Spetsiaalne 3D-kinnitus laseb rootoritel vabalt liikuda ning tagab maapinna täiusliku järgimise. Uue põlvkonna külgvaaluti on töölaiusega 8,60 m ja jõudlusega 11,50 ha/h.

Külgvaaluti STAR 860|26 T kasutamise eelised:

  1. Teleskoopselt reguleeritavate rootorite ja hüdrauliliselt reguleeritavate vaalukardinate kombinatsioon võimaldab moodustada kaks ühekordset või ühe topelt vaalu.
  2. Uuenduslik Z-ajamiga ajamisüsteem tagab väiksema jõuvõtuvõlli nurga, suurepärase masina manööverdusvõime ja suurema osatõste.
  3. Hüdrauliline vedrustus ja rootorite hüdrauliline töökõrguse reguleerimine traktori kabiinist.
  4. Järjestikuse rootori tõste (SRL) võimaldab tagumist rootorit viivitusega tõsta.
  5. Kõrge vaaluti raam ja tagasild on mõeldud lihtsamaks üle vaalude sõitmiseks ja kõrgemaks rootori põlluotsa tõsteks.

Kõikide SIP toodetega saad tutvuda tootelehel või trükises.

Lisainfo tootejuhilt Janno Broberg tel 5379 9035 / janno.broberg@wihuriagri.com

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com