Ettevalmistused põllutöödeks videopäeviku abil, OSA 4

apr. 23, 2022

Videopäevik OSA 4 –  pihustite valik

Tänavuses videopäeviku projektis näitame samm-sammult kuidas valmistuda põllutöödeks ja teha taimekaitsetöid põllul. Alustasime arvutitöödega; seadistasime valmis Myjohndeere.com konto, õpetasime kuidas lisada kontole masinaid, põlde, töökäske ja kuidas neid traktorisse saata. Edasi liigume taimekaitsepritsi ettevalmistuse juurde, juhendame pihustite valikul ja videopäeviku viimases osas teeme tööd juba põllul.

Neljandas videopäevikus tutvustab tootejuht Marten Musta ja Bayer OÜ-st Karel Kaldoja millist pihustit millise taimekaitsevahendiga kasutada. Ühtlasi tuletame meelde, et teostame taimekaitsepritsidele tehnilist kontrolli ning soovitame enne pritsimishooaega oma pritsi pihutite töökorrasoleku üle kontrollida. Kalibreerimise tööriista saad osta siit.

Pihustid saad mugavalt soetada Wihuri Agri e-poest wihuriagri.shop, klikka e-poodi siin.  Või pöördu oma piirkonna varuosade müügiesindaja poole.

Videopäevik on leitav kodulehelt ning Wihuri Agri Facebookist ja Youtubest.

Vaata videopäevikut ja küsimuste korral helista Martenile tel 512 2664.

John Deere tehnika ostuhuvi korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com