Wille masinasarja hiiglane Wille 875Δ

dets. 7, 2021

Wille 875Δ – aastaringne jõud ja intelligentsus suurteks tegudeks

wille 875

Kui töö nõuab masinalt efektiivsust, paneb suurim Wille mängu oma jõu ja taibukuse. Wille 875Δ on keskkonnahoolduse hooajahiiglane, mis oma suuruse tõttu sobib hästi nii raskema lume- ja laadimistööde tegemiseks kui ka väiksemaks tänavakoristuseks. Vaiksem ja ruumikam kabiin loob juhile ergonoomilise töökeskkonna ka pikkadel tööpäevadel.

Masina intelligentsed funktsioonid muudavad juhi töö selle Delta seeria ja kõigi aegade suurima Wille juhtimisel tõhusamaks. Smart Cruiseri püsikiiruse hoidja võimaldab masinal täpselt ja sujuvalt liikuda, jättes operaatorile tähelepanu tööseadme juhtimisele. Smart Flow funktsioon reguleerib automaatselt mootori hüdraulika võimsust vastavalt sõidukiirusele. Seega näiteks liivatamisel hoiab Wille automaatika liivatamismustri muutumatuna sõltumata kiiruse kõikumisest. Operaator saab masina kasutajaliidesesse salvestada sobivad tööseadise profiilid. Näiteks saab tööülesannete ja varustuse muutudes hõlpsasti kasutusele võtta seadmespetsiifilised sõidukiirused.

Wille 875Δ-l on V etapi emissiooniklassi mootor, nii et töö keskkonnamõju saab biodiislit kasutades vähendada. Tahkete osakeste filtri ja SCR-katalüsaatoriga varustatud 105-kilovatise Kohleri ​​diiselmootori pöördemoment on 650 njuutonmeetrit. Viimased heitgaaside piirnormid ületatakse ilma EGR heitgaasitagastussüsteemita. Suurima Wille raamikonstruktsioonid, liigendid, teljed ja laadur on vastupidavamad kui teistel selle sarja masinatel. Tänu oma massile saab 875Δ kasutada suuremate tööseadmetega nagu kopad ja liivatamismasinad. Masin toetab kergesti kaugele küljele ulatuvaid tööseadmeid.

“Uue Delta mudeliseeria loomine on olnud tõeliselt suur väljakutse. Vilakone tipptasemel töötajad on teinud tihedat koostööd, et arendada nutikamaid ja keskkonnasõbralikumaid masinaid. Nüüd on isegi meie suurim Wille kolinud deltaajale, ” lausub Vilakone disainijuht Jesse Suonsivu.

Wille 875Δ on mõeldud suuremahulisteks töödeks tänavatel, maanteedel, lennuväljadel jne. Oma 7000 kg massiga ja kuni 50 km/h kiirusega on see tõeliselt võimekas masin ka maanteedel. Suured rattad lisavad sõidumugavust ka pikematel vahemaadel, 100 kw mootor on piisavalt jõuline erinevate laadmistööde jaoks. Suurimale Willele on võimalik saada suurt valikut erinevaid tööseadmeid:

Lisaseadmed Wille 875Δ

Eesmised

  • Lumekopp 2500
  • Mitmeotstarbeline kopp 2000
  • Lehekopp 1900
  • Kopp 1300
  • Trummelhari 240
  • Trummelhari 270
  • Trummelhari 320
  • Kogumishari 650

Tagumised

  • Hüdrauliline tagasahk 2500
  • Liivalaotur 550
  • Liivalaotur 700
  • Tõsteplatvorm Wille 9
  • Jäätõrjelahuse laotur 1500

Mootori kohal paiknevad

  • Kõrgsurvepesur 1500
  • Hüdrauliline platvorm 800
  • Ketaspuistur 1000

 Lisainfot Wille toodete kohta annab tootejuht Janno Broberg, tel 5379 9035 / janno.broberg@wihuriagri.com
Ostusoovist anna märku Wille müügiesindajale Simo Soop, tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com