Uus neljakohaline Gator

nov. 30, 2021

Neljakohaline John Deere Gator XUV 590M S4

Kui sinu töö või hobi eeldab ringiliikumist raskel maastikul ja soovid seda teha mugavalt, ilma, et sisikond segamini rapuks, siis on maastikusõiduk Gator XUV 590M S4 just see õige abimees. Tänu neljale istekohale saad ka pere, sõbrad või kliendid viia põnevatele väljasõitudele. Lisaks saad kaasa võtta kõik vajaliku, mis mahub käepärasesse veokasti. Masin on varustatud särtsaka bensiinimootoriga, mis ei jää hätta ka raskema koorma või pehmema pinnasega.

Tule proovisõidule meie Jüri esindusse ja veendu ise!

NB! Tegu on Euroopas viimase eksemplariga ja ainukesega Eestis!

Masina hind koos lisavarustusega 18 800 € +km

Lisainfo aia-, golfi- ja kommunaaltehnika müügiesindajalt Simo Soop, tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com