VIKING Eydescreen mullasõel

okt. 4, 2021

VIKING mullasõel kohe laos olemas!

Laos kohe olemas VIKING Eydescreen mullasõel:

  • 3 m pikkune sõelapaneel, 2 paneeli, tootlikkus 120 m³/h
  • 40 mm fraktsiooniga ülemine sõelapaneel, 25 mm fraktsiooniga alumine sõelapaneel, sõela pindala 3,6 m² 
  • Täismehaaniline masina töö – väiksemad hoolduskulud
  • Kvaliteetne YANMAR 3TNV88-DS diiselmootor (4 l/h kütusetarve, 70 l kütusepaak)   
  • Konveier kummilindiga
  • Suurepärane sõelumistulemus – ROSTA Sveitsi päritolu vibrosüsteem
  • Kergesti transporditav, mobiilne ratastega seade, kaal 3490 kg   
  • Mõõdud: pikkus 5,7 m, laius 2,3 m, kõrgus 2,9 m                                               

Hind 40 000 € +KM

Ostusoovi korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com