Oleme SIP esindajad Eestis!

sept. 30, 2021

Wihuri OÜ on alates 1.10.2021 SIP heinatehnika ametlik maaletooja Eestis.

1954. aastal alguse saanud Sloveenia heinatehnika tootjal SIP on põllumajandustehnika tootmises üle 65 aasta kogemust. Tootmine toimub 78 955 m2 alal Šempeteris, Sloveenias pakkudes tööd üle 200 inimesele. Tooteid tarnitakse enam kui 45 riiki üle maa, kus peamiseks eksportturuks on Prantsusmaa, Austria, Šveits, Saksamaa ja Itaalia. 

Tootevalikus on niidukid, kaarutid ja vaalutid. SIP paistab silma robustse disainiga lihtsasti kasutatavate masinate poolest. Tänu pikaajalisele kogemusele ja testimisele on masinad töökindlad ja vastupidavad ning kasutatavad nii tasasel kui mägisel maastikul.

“Uue, heinatehnika tootegrupi lisandumisega Wihuri Agri tootevalikusse saame pakkuda veelgi paremaid põlluharimise lahendusi oma klientidele. Sügis on parim aeg uueks hooajaks vajaliku heinatehnika tellimiseks, sest nii saame tagada õigeaegse tarne ja toodete ettevalmistuse meie esindustes,” sõnas tootejuht Janno Broberg.

Wihuri Agri müüb SIP heinatehnikat ja varuosi ning pakub järelteenust.

SIP toodetele kehtib 3 aastane garantii järgmisel tingimusel: peale kahte garantiiaastat ja masina maaletoojapoolset ülevaatust pikeneb garantii kolmandaks aastaks.

2022. aasta kevadel esmaesitleb SIP innovaatlist vaaluteisaldit AIR, mis saabub ka Eestisse.

SIP vaaluteisaldi AIR

  • Komplekt koosneb esivaaluteisaldi ja järelveetava vaaluteisaldi kombost SIP AIR 300F + AIR 500T
  • Komplekti töölaius on 9,1-10,9 m. Võimalik kasutada ka eraldi esivaaluteisaldajat töölaiusega 3,55-4,45 m ja järelveetavat vaaluteisaldit töölaiusega 5,55-6,45 m
  • SIP vaaluteisaldi võimaldab kuni 20 km/h kiirusel vaalusid kokku teisaldada
  • Valmistatud kvaliteetsetest komponentidest, vaaluteisaldi südameks on patenteeritud painduv üleskorjemehanism ja meetrilaiune konveierlint
  • Hüdropneumaatiline vedrustus standardvarustuses

Tutvu SIP tootevalikuga tootelehel.

Lisainfot SIP toodete kohta annab tootejuht Janno Broberg, tel 5379 9035 / janno.broberg@wihuriagri.com