Teleskooprataslaadur Kramer KL55.8T

sept. 2, 2021

Kompaktne teleskooprataslaadur on ruumikas ja mugav töökoht.

Septembris jõuab Eestisse Kramer teleskooprataslaadur KL55.8T.
Kompaktne teleskooprataslaadur on ideaalne töövahend silopallide tõstmisel, erinevate materjalide käsitlemisel ning puhastustöödel.

Kui soovid uue teleskooprataslaaduriga tutvust teha või enda ettevõttesse tootedemole kutsuda, siis võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga, lepi kokku personaalne kohtumise aeg ning tule masinat vaatama. Masin saabub meie Türi esindusse, aadressile Tehnika 9.

  • Mootor: DEUTZ, vastab heitgaasinormidele TIER V
  • Võimsus: 100 kW, 3 621 cm3
  • Tühimass koos standard kopaga: 11 170 kg
  • Maksimaalne tõstevõime: 5 500 kg, virnastamiskõrgus: 5 185 mm
  • Hüdraulika võimsus seadmete käitamisel: 150 l/min, 260 bar
  • Kütusepaagi maht 140 liitrit
  • Liikumiskiirus 0-40 km/h
  • Pöörderaadius 3 865 mm

Laaduri  varustuses on:

  • 7″ LCD värviline monitor masina funktsioonide näitamiseks, tagurduskaamera, konditsioneer
  • Tõstenoole stabilisaator SRA, ülekoormuse ja juhiabi süsteem “SMART HANDLING” (kopa- ja manuaalrežiim)
  • Automaatne rataste seadistus 3 funktsiooni (krabikäik, pööravad eesmised, pööravad eesmised ja tagumised)
  • Ecospeed PRO 40 km/h transmissioon, pöörete alandamine transporditöödel, kuni 10% kütuse kokkuhoid
  • Automaatlukustiga haagise sõrm, haagise piduri jagaja, haagise kallutus funktsioon
  • T1 kategooria tüübikinnitus, lubab vedada kuni 20 000 kg massiga haagist

Tutvu teiste Kramer laaduritega tootelehel.

Küsi hinnapakkumist või lisainfot oma piirkonna müügiesindajalt.

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com