John Deere Gatorid

sept. 2, 2021

John Deere Gator – usaldusväärne abimees igaks olukorraks!

Kui vajad usaldusväärset sõpra, kes on nõus Sinuga tulema kasvõi maailma lõppu, siis John Deere UTV Gator on just see õige! Ta ei kohku ka kõige järsemate tippude vallutamisel ega väsi pehmel pinnasel rühkimisest. Lisaks soojendab ta Sind, kui ilmad külmaks kisuvad ja hoiab sind kuivana, kui vihma sajab.

John Deere Gator viib Sind mugavalt ja sihikindlalt sinna, kuhu jõudmisest Sa seni vaid unistada julgesid.

Tule tutvu XUV 835M ja XUV 865M mudelitega meie esindustes ja 10.-12. septembril Tartus Motoshow’l ning täida oma unistused.

Lisainfot saad Gatorite tootelehelt.

Meie esindustes ja Motoshow’l saad tutvuda ka SABO aiatehnikaga. Valikus on muruniidukid ja -õhutajad ning akutoitel käsitööriistad.

Kui oled tüdinud igal sügisel lehtede riisumisest, siis SABO LB-934 vastupidav ja eriti võimas aku lehepuhur on just see õige abiline. Valmistu juba varakult!

Loe lisaks SABO tootelehelt.

Lisainfot saad ka aia-, golfi- ja kommunaaltehnika müügiesindajalt Simo Soop, tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com