Tootevalikus on uus Wihuri Agri kallurhaagis

aug. 3, 2021

Saadaval Wihuri Agri silo- ja viljahaagised!

Tootevalikus nüüd saadaval Wihuri Agri kallurhaagis, mis sobib vilja, silo, mulla, hakkepuidu ja mistahes muu suuremahulise materjali vedamiseks. Toote valmistaja on Palmse Metall.

Tehnilised andmed:

  • Pikkus (mm) 8105, kõrgus (mm) 3135, laius (mm) 2550
  • Sisemõõdud (mm) 6870 x 2310-2230 x 1600
  • Täismass (kg) 23750, tühimass (kg) 6750
  • Kandevõime (kg) 17000
  • Hüdrauliline tiislivedrustus, hüdrauliline tagaluuk
  • 50 km/h lubatud kiirus, tagasilla lukustus, porilauad
  • Vändaga tugijalg, K-80 haagise kinnitus, allasõidutõkked
  • Redel haagise esiseinal
  • Viljaluuk tagaluugil, vaateaken haagise esipaneelil, tööriistakast haagise all
  • Rattad 600/55 R26,5 BKT Ridemax
  • Õhkpidurid, 12 V tuled LED

Saadaval on kõrgendustega 40 m3 silohaagis, hind 38 500 € + km ja koormakattega 25 m3 viljahaagis, hind 37 500 € + km.

Lisainfo tootejuht Janno Brobergilt, tel 5379 9035 / janno.broberg@wihuriagri.com

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com