Bomford Turner hooldusniidukid

juuni 1, 2021

Müügil Bomford Turner hooldusniidukid!

Saadaval on järgmised Bomford Turner hooldusniidukid:

Bomford Turbo Mower 225 RH offset tehnilised omadused:

  • Töölaius 2,25 m
  • Traktori võimsus 80-117 hj
  • Kinnitus traktorile 3. punkti CATII/III
  • Offset hüdrauliline
  • Niiduki kaal 775 kg
  • Jõuvõtuvõlli kiirus 540 rpm
  • Lendterade kogus 28
  • Minimaalne niidunurk -65°
  • Maksimaalne niidunurk +90°

Hind 9 000 € + km.

Bomford Tri-Wing 4600 tehnilised omadused:

  • Töölaius 4,6 m 
  • Kogulaius 4,75 m
  • Kogupikkus 4,47 m
  • Transpordilaius 2,34 m
  • Niidukõrgus 25 – 375 mm
  • Võimsustarve alates 80 hj
  • Terade ülekate 150 mm
  • PTO kiirus 1000
  • Tiibade kalded 90° üles / -22° alla 
  • Kaal 2420 kg

Hind 27 000 € + km.

Bomford Tri-Wing 6000 tehnilised omadused:

  • Töölaius 6,0 m, transpordilaius: 2,60 m
  • Haakimine alumisse haakekonksu
  • Hüdrauliliselt üles tõstetavad tiivad
  • Lõikekõrgus 55 mm- 375 mm
  • Minimaalne võimsustarve alates 130 hj
  • 3 rootorit, igaühel 3 nuga, terade ülekate 150 mm
  • Jõuvõtuvõlli kiirus 1000 p/min
  • Tiibade liikumine 90° üles / 22° alla
  • Tandemrattad rehvidega 200/60 – 14.5 (8 ratast)
  • Korpuse paksus 6 mm + 3 mm katteplaat
  • Mass 3470 kg

Hind 34 000 € + km.

Uue hooldusniiduki ostuks võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455   / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com