Minu esimene roheline – videopäevik

apr. 9, 2021

JOHN DEERE videopäevik OSA 1

Alustab videopäeviku projekt “Minu esimene roheline”.

Projektis osaleb Tartumaa põllumajandusettevõte Rannu Seeme OÜ. Ettevõte tegeleb sertifitseeritud teravilja kasvatusega, mida on  viljeletud üle 20 aasta. Haritavat maad on 2300 hektarit, mida aitavad harida 18 tubli töömeest. Peamiselt kannab ettevõtte masinapark New Hollandi kaubamärki ja John Deere tehnikaga kogemusi ei ole.

Wihuri Agri Tartumaa müügiesindaja Tiit Aasna tegi Rannu Seeme tehnika- ja hooldusjuhile Jaagup Ajaotsale ettepaneku proovida ühe hooaja vältel uut John Deere 6215R traktorit oma põldudel. Sellest kokkuleppest sündiski mõte teha videopäeviku abil ülevaade mis töid masinaga tehakse, milliseid uusi tehnoloogiad on ettevõttel avastada ning millist teenust suudab pakkuda Wihuri Agri järelturu meeskond. Plaanis on traktoriga teha järgnevaid töid: väetada, pritsida, äestada, künda ja sügisel kombaini alt ümberlaadimiskäruga vilja vedada.

Esimene töö masinaga on talirapsi väetamine. Aeg: 3. aprill 2021.

Jälgi Jaagupi videopäevikut meie sotsiaalmeedia kanalites: Youtube, Facebook ja Instagram.

Vaata John Deere 6215R traktori kohta lisainfot tootelehelt. Lisaküsimuste või ostuhuvi korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post/ Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com