Uued Wille tänavapuhastusmasinad Tallinnas

veebr. 8, 2021

Wille keskkonnahooldusmasinad alustasid tööd Tallinna tänavatel.

Tallinna tänavapuhastusüksuse masinapark sai täiendust nelja uue Wille keskkonnahooldusmasina mudeli näol: Wille 275, 375, 465 ja 665. Masinad on varustatud erinevate tööseadmetega: libliksahk, zoomsahk, lumekopp, jäätera, liivapuistur koos kõrgkallutava kopaga, tänavahari, lehekogur, kõrgsurvepesur, tõsteplatvorm, korvtõstuk, esiniiduk.

Materjalikäitlusseadmete tootejuht Janno  Broberg on rahul: “Andsime täna üle viimased masinad ja soovisime operaatoritele “Jõudu tööle!”. Masinad sobivad ideaalselt tänavuse talvega, kus lume lükkamist ja äravedamist jagub. Antud masinad on kasutamiseks aastaringselt, sest peale lumetöid ja libeduse tõrjet saab peale tööseadme väljavahetamist alustada tänavate harjamise- ja puhastustöödega, seejärel okste lõikamisega, niitmistöödega ja nii edasi.”

Wille keskkonnahooldusmasinate valikus on kuus erinevat mudelit (275, 375, 465, 475, 665, 865). Üks Wille tugevaid külgi on tõeliselt suur valik tööseadmeid (17 erinevat tööseadet), mida on lihtne ja mugav vahetada. Need sobituvad põhimasinaga ideaalselt, mis tähendab, et masinat saab kasutada tõhusalt ja ohutult aasta läbi. Tootevalikuga saab tutvuda valmistaja kodulehel: https://www.willemachines.com/et

Wihuri Agri on alates 1.10.2020 Vilakone Oy keskkonnahooldusmasinate ametlik esindaja Eestis. Müüme tooteid ja varuosi ning teostame hooldus- ja remonttöid.

Lisainfot Wille toodete kohta annab tootejuht Janno Broberg, tel 5379 9035 / janno.broberg@wihuriagri.com
Ostusoovist anna märku müügiesindajale Simo Soop, tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com