Traktorituru liider on John Deere

jaan. 7, 2021

2020. aastal oli soosituim traktor Eesti põllumeeste seas John Deere.

Eile, 06.01.2021 avaldatud Transpordiameti statistika andmete põhjal selgus, et 2020. aastal oli soosituim traktor Eesti põllumeeste seas John Deere.

Perioodil 01.01.2020-31.12.20 registreeriti Eestis enim John Deere ratastraktoreid. Neid oli kokku 75. Koguturg T- kategooria ratastraktorite seas oli 377 ühikut.

50+ hobujõudu traktorite seas oli John Deere auväärsel teisel kohal. Neid traktoreid registreeriti 65 tk. Soosituimaks mudeliks osutus 6215R mudel, mis on Eesti põllumeeste poolt palju kiidetud töömasin. Kokku registreeriti 6R seeria traktoreid vahemikus 145-250hj 21 ühikut. Sellele järgnes mudel John Deere 8400R, mida registreeriti 8 ühikut. Kokku registreeriti 8R seeria mudeleid alates 245-400hj vahemikus 15 ühikut mis näitab, et raskeid mullatöid tehes usaldatakse enim just 8R seeria traktoreid. John Deere’i traktorid on osutunud valituks tänu madalatele ülapidamiskuludele ja kütusesäästlikkusele.

Wihuri Agri tänab kõiki oma kliente usalduse ja meeldiva koostöö eest!

Wihuri Agri missiooniks on pakkuda Eesti põllumeestele efektiivset põllutehnikat ja seejuures tagada ka esmaklassiline hooldus.
John Deere on maailma juhtiv põllumajandustehnika tootja nii tehnika kui täppisviljeluse valdkonnas.

Küsi personaalset hinnapakkumist enimmüüdud traktorile või lisainfot John Deere’itraktorite kohta oma piirkonna müügiesindajalt.

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com