Teed lumest puhtaks väiketraktoriga!

jaan. 5, 2021

Kas talv tuli jälle ootamatult?

Pole viga, Wihuri Agrist saad soetada meelepärase lumekoristusmasina oma hoovi, kergliiklusteede või parkide hooldustöödeks.

Saadaval on valik John Deere frontaal- ja väiketraktoreid:

Frontaalmasin John Deere 1575  4WD, koos 60” lumesahaga, ARK pakett
Demomasina hind on 28 800 €+km

Tegemist on frontaalniidukiga, mille niiduseadme saab sügiseks välja vahetada tänavapuhastusharjaga ja talveks lumesahaga – nii on frontaalniidukil kasutust aasta läbi. Frontaalmasinal on erakordne neljarattavedu ning konditsioneeri ja soojendusega kabiin, mis tagab juhile mugava ning ohtu töökeskkonna ka vihmasel sügisel või lumisel talvel.
Võimalik juurde osta 72”/183cm laiune maapinda kopeeriv ja taha väljaviskega niidudekk , hind 4600 €+km.

Lisaks on kohapeal valik väiketraktoreid: John Deere 3039R, John Deere 3033R, John Deere 4052R.

Kõik masinad asuvad Jüri esinduses aadressil Rukki tee 8, Lehmja, Harjumaa.

Helista aia-golfi- ja kommunaaltehnika müügiesindajale Simo Soop telefon 5591 5117, lepi kokku proovisõidu aeg, küsi personaalset hinnapakkumist ning vii endale meelepärane masin koju!

Küsi lisainfot ja pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com

Simo Soop / aia- golfi- ja kommunaaltehnika / tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com