Tutvu 6M seeriaga liitreaalsuse abil

nov. 2, 2020

Kuva uus 6M traktor oma õuele paari nupuvajutusega!

Iga töö jaoks on olemas õige 6M.

Lühike teljevahe ja kompaktsus võimaldab nende mudelitega töötada esilaaduriga ka kõige kitsamates kohtades. Ja maksimaalse kandevõimega 4,7 tonni ja tagumise rippsüsteemi kandevõimega kuni 5700 kg ei ole rasked veosed ja suured tööseadised nende traktorite jaoks kuigi suur asi.
6M-il on mugavuse suurendamiseks täppisjuhtimisega käed-vabad süsteem AutoTrac ja see on nüüd saadaval koos AutoPowr™-i käigukastiga, mis hoiab sinu valitud kiiruse koos muutuvate koormustingimustega.

Kõikide nende tooteomadustega ning 6M tootevalikuga saad tutvuda nüüd mugavalt deere.ee kampaanialehel. Katseta lisaks ka uut liitreaalsuse maailma – skänni kampaanialehelt sisse 6M liitreaalsuse QR kood ning loo oma telefoni või tahvelarvuti abil traktor oma õuele või kontorisse.

Soovid personaalset toote tutvustust ja nõustamist, et endale just see õige 6M traktorimudel välja valida? Täida kampaanialehel olev ankeet ning sinu piirkonna müügiesindaja võtab sinuga juba peagi ühendust.

Deere.ee kampaanialehele klikka end siit.

Küsi lisainfot ja pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt:

Rene Post / Harju- ja Raplamaa / tel 5385 2455  / rene.post@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com