Oleme Wille esindajad Eestis!

sept. 30, 2020

Esmaesitlesime Wille 465 kommunaalhooldusmasinat Motoshow’l

Wihuri Agri on alates 1.10.2020 Vilakone Oy keskkonnahooldusmasinate ametlik esindaja Eestis. Tootevalikus on 5 erineva suurusastme Wille hooldusmasinat ja enam kui 20 erinevat masinale sobivat tööriista mitmeteks hooldustöödeks.
1950-ndatel loodud ettevõte on tänu pidevale tootearendusele ning uutele müügipiirkondadele hoogsas arengus. Vilakone Oy kuulub alates 2003. aastast Soome rahvusvahelisse tööstus- ja kaubanduskontserni Wihuri OY.
Wille tehas asub Edela-Soomes Loimaal.

Wille 465 on oma kaalukategooria kõige populaarsem kommunaalmasin. Ehkki Wille 465 on kompaktsete mõõtmetega, omab see suurte masinate omadusi ja isegi pikad päevad ei tekita väsimustunnet. Salong on avar ja juhiistmelt on hea nähtavus igas suunas. Koormustundlik hüdraulika ja proportsionaalselt juhitav silindriline hüdraulika muudavad teie töö veelgi mugavamaks. Eelkäijaga võrreldes parandab pikendatud teljevahe masina stabiilsust ja kallutuskoormust. Wille 465 on ideaalne masin erinevateks kommunaaltöödeks – saadaval väga lai valik erinevaid tööriistu: leheimur, tõstekorv, kopp, lumesahk, tänavapuhastushari, pinnasetihendaja ja palju muud.

  • Mootor: Kohler KDI 2504 TCR, 55,4 kW/ 74,3 hj
  • Hüdrostaatiline transmissioon
  • Tõstekõrgus: 2 800 mm
  • Pikkus: 4 270 mm, laius: 1 655 mm, kõrgus: 2 175 mm, teljevahe: 2 090 mm
  • Pöörderaadius: 3 420 mm, kaal: 3 420 kg, kiirus: 0-40 km/h

Tootevalikuga saab tutvuda valmistaja kodulehel: https://www.willemachines.com/
Peagi valmimas ka eestikeelne kodulehekülg.

Lisainfot Wille toodete kohta annab tootejuht Janno Broberg, tel 5379 9035 / janno.broberg@wihuriagri.com
Ostusoovist anna märku müügiesindajale Simo Soop, tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Simo Soop / Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117  / simo.soop@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com