Kramer rataslaadurite uuendused

sept. 8, 2020

Suurem kabiin ja mugavam töökoht.

Kramer rataslaadurite mudelivalik on saanud rea uuendusi, mis pakuvad juhile suuremat mugavust ning paremaid sõidukogemusi. Muudatused on tehtud mudelil KL12.5 ja uuel mudelil KL14.5.

  • Kabiin on kõrgem, uks avaneb nüüd 180 kraadi, ukseava on laiem
  • Kuna kabiin on avaram on ka nähtavus palju parem
  • Seadistatav roolisammas
  • Uuendatud näidikute paneel
  • Laaduril on survevabastusnupp, visuaalsed noole positsiooni markerid, tõstekonks noolel
  • KL12.5 on saadaval 18.5 kW mootoriga ja sellel mootoril pole lisa heitgaaside puhastusseadmeid

Rataslaadurite mudelivalikusse on lisandunud uus, 1400 kg maksimaalse tõstevõimega laadur – KL14.5.
Laaduril on valikus valikus 3 uut sõiduseadistust. Masin on saadaval 28,5 kW mootoriga ja lisavarustusena on võimalik tellida ka konditsioneeri. Vaata toodetest rohkem tootelehel ja allolevast videost.

Küsi pakkumist või lisainfot oma piirkonna müügiesindajalt.

Simo Soop / Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117  / simo.soop@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com