Demopäev Voore Farmis

juuli 23, 2020

John Deere traktorid on mõeldud rasketeks põllutöödeks.

16.07.2020 toimus Voore Farm OÜ põllul Eesti Taimekasvatuse Instituudi poolt korraldatud traktorite võrdluspäev.

Ürituse raames pidid erinevate brändide esindajad tõmbama neli aastat rohumaana kasutuses olnud põllul 4 m laiust Väderstad Cultus sügavkobestit. Eesmärgiks oli mõõta masina töökiirust ja kütusekulu. Kusjuures sügavkobesti töösügavuse eesmärgiks oli 15-20 cm.

Wihuri Agri osales antud võrdluses kahe traktoriga: John Deere 6215R ja 6250R. Mõlemad traktorid on seeriatootmises olevad masinad ega olnud kuidagi modifitseeritud. John Deere 6215R keskmiseks töösügavuseks kujunes 19 cm. Sellisel töösügavusel saavutas masin töökiiruse 9 km/h. Samas oli kütusekuluks 42 l/h. John Deere 6250R keskmiseks töösügavuseks kujunes 19,2 cm. Sellisel töösügavusel saavutas masin töökiiruse 10 km/h. Samas oli kütusekuluks 50 l/h. Arvestades etteantud parameetreid ja sihtnorme saavutasime tubli tulemuse ja oleme veendunud, et John Deere traktorid on mõeldud rasketeks põllutöödeks.

Üritusel osalenud 6215R traktorile on juuli lõpuni käimas ka kampaania: https://wihuriagri.com/2020/07/02/john-deere-6215r-vaartuspakkumine/

Vaata ka pakkumist 8400R traktorile: https://wihuriagri.com/2020/07/03/john-deere-8400r-vaartuspakkumine/

Tutvu 6R seeria traktoritega meie kodulehel.

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com