Bomford TRI-WING 6000 liblikniiduk

juuli 13, 2020

Uus Bomford Turner 6 meetrine hooldusniiduk nüüd müügis!

Müüki on saabunud 6 meetrine Bomford Turner Tri-Wing 600 liblikniiduk.
Niiduki tehnilised omadused on:

  • Töölaius 6,0 m, transpordilaius: 2,60 m
  • Haakimine alumisse haakekonksu
  • Hüdrauliliselt üles tõstetavad tiivad
  • Lõigekõrgus 55 mm- 375 mm
  • Minimaalne võimsustarve alates 130 hj
  • 3 rootorit, igaühel 3 nuga, terade ülekate 150 mm
  • Jõuvõtuvõlli kiirus 1000 p/min
  • Tiibade liikumine 90 kraadi üles / 22 kraadi alla
  • Tandemrattad rehvidega 200/60 – 14.5 (8 ratast)
  • Korpuse paksus 6 mm + 3 mm katteplaat
  • Mass 3470 kg
  • Masina asukoht on Tartu esindus

Hind 32 000 + km.

Lisaks laos kohe saadaval 4,6m laiune Bonford Turner hooldusniiduk Tri-Wing 4600! 

Astu läbi meie Tartu esindusest ja küsi lisainfot müügiesindajalt.
Tutvu kogu Bomford Turner tootevalikuga tootja kodulehel: https://www.bomford-turner.com/landscape/

Uue hooldusniiduki ostuks võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com