VIKING Eydescreen mullasõel

juuli 7, 2020

Suurepärane sõelumistulemus Viking mullasõelaga

Tootevalikusse on lisandunud mobiilne ratastega Viking mullasõel, mida on lihtne transportida. Mullasõel asub Wihuri Agri Jüri esinduses – huvi korral võta ühendust on piirkonna müügiesindaja ja kutsu mullasõel oma õuele demotama.

Mullasõela tehnilised omadused:

  • 3m pikkune sõelapaneel, 2 paneeli, tootlikkus 120 m³/h
  • 40 mm fraktsiooniga ülemine sõelapaneel, 25 mm fraktsiooniga alumine sõelapaneel
  • Sõela pindala 3,6 m²
  • Kvaliteetne YANMAR 3TNV88-DS diiselmootor (4 l/h kütusetarve, 70 l kütusepaak)
  • Konveier kummilindiga
  • Suurepärane sõelumistulemus – ROSTA Šveitsi päritolu vibrosüsteem
  • Kergesti transporditav, mobiilne ratastega seade, kaal 3490 kg
  • Mõõdud: pikkus: 5,7 m, laius: 2,3 m, kõrgus: 2,9 m
  • Täismehaaniline masina töö – väiksemad hoolduskulud

Hind: 40 000 € + KM 

Võimalus on sõela ka rentida, küsi täpsemalt kasutatud tehnika müügiesindajalt Janno Kelt, tel 5199 5582, email: janno.kelt@wihuriagri.com

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Simo Soop / Harju- ja Raplamaa / tel 5591 5117  / simo.soop@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com