Gator XUV 590M võitja selgunud!

juuni 2, 2020

Auhinna väärtus 15 000 eurot!

Wihuri Agri korraldas perioodil 1.04-31.05.2020 kampaania, kus uue John Deere-i traktori või kombaini ostuga sai osaleda loosimises, mille auhinnaks oli John Deere gator XUV 590M väärtusega 15 tuhat eurot. Loosimises osalesid kõik mainitud perioodil sõlmitud uued tellimused.

Fortuuna tahtel läks auhind Orava PM OÜ-le.
Palju õnne ja head sõitu! Võtame võitjaga ühendust.

Loosimine viidi läbi 2.06.2020 Wihuri Agri Jüri esinduses erapooletu fortuuna poolt. Vaata lähemalt siit.

 

————————————————————————————————————————————————————————–Kampaania tingimused:
KORRALDAJA
Kampaaniat korraldab Wihuri OÜ, reg 14866275, e-post info@wihuriagri.com

KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID
Kampaanias osalevad kõik kampaania perioodil 1.04-31.05.2020 sõlmitud John Deere traktorite (alates 150hj) ja kombainide ostu-müügi lepingud. Kampaania toimumise tingimuseks on minimaalselt 12 ostu-müügi lepingu sõlmimine.

KAMPAANIA AUHIND JA AUHINNA JAGAMINE
Kampaania auhinnaks on John Deere gator XUV 590M  väärtusega 15 000€.
Gatori omadused on:

  • Elektroonilise sissepritsega bensiinimootor: 586 cm3, 32 hj
  • Kiirus kuni 60 km/h
  • CVT(astmevaba käigukast)
  • Lülitatav nelikvedu ja aeglusti
  • Diferentsiaalilukk
  • Täielikult sõltumatu ja reguleeritav vedrustus
  • Roolivõimendi
  • Veokasti kandevõime 227kg
  • Veokasti kallutus
  • Kütusepaak : 28L
  • Mõõtmed: (L*P*K) 1435*2870*1867mm
  • Kaal: 645kg
  • Kliirens: 267mm

Gatori lisavarustuses on: valuveljed, esimene- ja tagumine kaitseraud, külgmised kaitserauad, esiklaas koos pesuri ja kojameestega, vints ja kärukonks.

Auhind loositakse välja 1.06.2020 erapooletu fortuuna poolt ja võitjaga võetakse ühendust  2 tööpäeva jooksul.  Auhinda ei väljastata rahas.

MUUD TINGIMUSED
Kampaanias osaleja kinnitab ostu-müügi lepingut sõlmides, et on teadlik kampaanias osaledes töödeldakse  tema isikandmeid vastavalt Wihuri OÜ isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (https://wihuriagri.com/kupsised/).
Vääramatu jõu (force majore) ilmnemisel on Wihuri OÜ-l ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ning võitjale üle andmata, teavitades sellest kampaanias osalejaid koheselt kodulehel www.wihuriagri.com

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com

Simo Soop / Aia-, golfi- ja kommunaaltehnika / tel 5591 5117 / simo.soop@wihuriagri.com