Kramer teleskooplaaduri uuendused

juuni 2, 2020

Rohkem võimsust ja mugavust

Vastavalt ELi heitkoguste regulatsioonile on nüüd ka Krameri teleskooplaadurid varustatud V taseme mootoritega. Kogu mudelivalik (KT276, KT306, KT356, KT307, KT357, KT407, KT457, KT507, KT557, KT429, KT559) on saanud samaaegselt mõned uued omadused, mis pakuvad juhile suuremat mugavust ja parimaid sõidukogemusi.

Teleskooplaadurite tehnilised uuendused:

  • Mootorite uuendamine ELi heitetasemele V koos heitgaaside järeltöötluse täiendamisega diisli tahkete osakeste filtriga mootoril Deutz Motor TCD 3.6 ja Kohler KDI2504.
  • Uue ehitusega FOPS-võre (väljapoole jääv) optimaalseks nähtavuseks ülespoole. Pikisuunalised tugipostid on juhi vaateväljaga kohandatult väljapoole kaldu (KT306 kuni KT407 kõrge kabiiniga, KT457 kuni KT559 seeria).
  • Suurenenud nähtavus igas suunas tänu valitavale, ca 15 cm kabiinikõrgendusele (valitav mudelitele KT306 kuni KT407).
  • Manuaalne külgliikumine neljanda roolimisviisina veel suuremaks paindlikkuseks nt silo tihendamisel. Seejuures blokeeritakse tagatelg ning esitelg jääb juhitavaks.
  • Mitmekesine rehvide valik kliendi mistahes nõudmiste täitmiseks. Nüüd saadaval: 500 mm laiusega rehvid mudelitele KT306 kuni KT407; kolm erinevat Michelin BIBLOAD rehvitüüpi (460/500/540 mm laiusega) mudelitele KT457 kuni KT559.
  • Kabiini mürataseme vähendamine 72 dB(A)-ni tagab stressivaba töö ja parema keskendumisvõime.
  • Lihtne kabiini astmelaud mugavaks sisenemiseks ja väljumiseks tänu süvendile kabiini põrandal ja repiastmetele kõikidel kõrge kabiiniga sõidukitel.

Vaata tooteuuendustest lisa flaierist.

Krameri tootevalikusse on lisandunud uus teleskooplaadur KT457, mis on parima laadurimudeli KT447 mantlipärijaks. Lisaks kasulikule koormuse suurenemisele 100 kg võrra, on nüüd võimalik valida ecospeedPRO ülekannet, milles on kombineeritud maksimaalne tõukejõud ja lõppkiirus 40 km/h.

Võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga, tule tutvu uue teleskooplaaduriga ning veendu tooteuuendustes ka ise:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@wihuriagri.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@wihuriagri.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@wihuriagri.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@wihuriagri.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@wihuriagri.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@wihuriagri.com